Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszamenőleg is megkapom?

Haramia kérdése:

Visszamenőleg is megkapom?

Figyelt kérdés

Július 7-én szültem, de a munkáltató kicsit késve adta le a papírjaimat, így még nem kaptam semmit. Ha minden jól megy, akkor jól számolom, hogy most meg kell kapnom az egyszeri anyaságit, a júliusi-augusztusi-szeptemberi tgyást, és a júliusi-augusztusi-szeptemberi családi pótlékot is?

Köszi a segítséget!


2011. szept. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkapsz mindent fél éven belül kell beadni a szülés után. Ne aggódj!
2011. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi időben leadtunk mindent, de volt kb. 1,5-2 hónap az átfutási ideje, mire megkaptuk az első utalást.
2011. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BIztos, hogy megkapod visszamenöleg is. Az biztos, hogy a munkáltató leadni a családi pótlék és anyasági igényedet is, mert általában azt mindenki magának intézi. Félre ne érts nem kötekedni szeretnék, csak érdekelne.
2011. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,direkt kérték hozzá a 4 terhesgondozáson való részvételről az igazolást, ami az egyszeri anyaságihoz kell. Meg a családit is intézik tuti.
2011. szept. 6. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Nagyon rendes a munkáltatód, ha minden intéz. Ja és a szeptemberi TGYÁS-t csak októberben kapod majd, mindig utólag utalják mint a fizetsét.
2011. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!