Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamilla és édeskömény (Babamos...

Kamilla és édeskömény (Babamosoly, Mecsek Baby) teán kívül milyen teát adhatnék 5,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vannak teagranulátumok 4 hós kortól, az én babám a málna-csipkebogyót nagyon szereti és nemsokára kipróbáljuk az őszibarack-mangót is.


Minden jót!

2009. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hipp ugye?

Babacsomagban lévő termékmintát most próbáltuk ki (alma-citromfű), nagy nehezen megissza a babám.

Csak attól tartok, drága...

2009. ápr. 21. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az auschan-ba 499 ft a tea.Sokáig elég.A dm-be ugyanaz 750 ft.
2009. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en babam a granulatumosat nem issza meg, kettot probaltam, de tobbel most egy darabig nem kiserletezek, mert csak feleslegesen vettem meg ezeket is es ajandekoztam tovabb...

Kamillat hosszutavon elvileg nem jo adni, mert lemossa a belbolyhokat, tehat jobban kipucolja a beleket, mint szukseges, az edeskomenyt a fiam szinten nem szerette.

Ugyhogy en csipkebogyo teat adok neki, filterest, most epp milfordot vettem, nagyon bejon neki. Az a fontos, hogy ne legyen benne feketetea, illetve tein, valamint ha gyogynovenytearol van szo, akkor meg kell nezni/kerdezni, hogy a jotekony hatason kivul a rendszeres fogyasztasa nem okozhat-e valamilyen negativ mellekhatast.

Fel liter forro, de nem forrasban levo vizbe rakok egy filtert, 1-2 percig aztatom, amig jo illata es szine lesz, 3 dl-t fogyaszt el belole naponta a fiam, 2 dl nekem megmarad. Sokszor megissza edesites nelkul, ha eppen nem, akkor egy keves fruktozzal izesitem.

2009. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hipp oldalan fel van sorolva melyik tea mikortol :)lesd meg
2009. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!