Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőr megfigyelő kamera +...

Bébiőr megfigyelő kamera + monitor, vezeték nélkül (www.flexiobt.hu/index.php?hiv=108&nmo=11&stilus=webaruhaz#) -Van ezzel tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Van ilyen vkinek? Bébiőrt szeretnék venni (légzésfigyelőm van, Angelcare) és meglepett, hogy ez a kamerás verzió viszonylag olcsó. Ismeri ezt valaki, esetleg van tapasztalata ezzel? Köszi.
2009. ápr. 21. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is innen rendeltem, csak nem a kamerásat. Az fix helyhez van rogzítve. Ha pl. kiteszem a teraszra, vagy a kertbe és én bennt vagyok akkor nem hallom, ha felébredt. Így szerintem praktikusabb ami elemes és vezetékes is, így lehet hordozni bárhová. Vagy pl. ha elmegyünk bevásárolni és alszik mikor hazaérek, bennt hagyhatom a kocsiban a garázsban, tudom mikor fog felébredni.
2009. ápr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!