Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhasználhatom a bontatlan...

Elhasználhatom a bontatlan popsikrémet, ami 2008. októberben járt le?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem lesz baja tőle,de kicsit rég volt október nem?
2009. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gyógyszertári kutyulmány? Nem kerül az olyan sokba, hogy nagy érvágás lenne, ha ezt már kidobnád.

Komoly baja nem hiszem, hogy lenne, max. megavasodik és megváltozik az állaga, de én inkább kidobnám és vennék egy újat.

2009. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne használd fel, mert nem véletlenül van szavatossági ideje. Akár allergiás reakciót is előidézhet! Én kidobnám, de persze a te döntésed...
2009. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnál felhasználok, elhasználok nemrég lejárt dolgokat is, de a gyerkőcnél azért inkább nem. Tényleg nem drága, menj irattass fel egy újat a doktornővel és váltsd ki. Szerintem.
2009. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sajnos vettem vkitől, és amikor megérkezett, akkor láttam...:((

Ez az ún. unguentum infantum tubusos, origi..

2009. ápr. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!