Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól utazhatunk Németorszá...

Mikortól utazhatunk Németországból Magyarországra a most 6hetes kislányunkal?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, nem jó a babahordozó sem nekik ilyen kicsi korban még, de nagyon haza kéne mennünk. Mit tegyek?

Meddig várjak?


2011. szept. 12. 11:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Autóval mennénk
2011. szept. 12. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tudtok "megszakítással" utazni? azaz megszálltok valahol? nem tudom hány km-t kellene autóznotok, de ha úgy van akár két este is pihenjetek meg valahol. ha nagyon muszáj akkor álljatok meg minél többször, nyújtóztasd ki a picit. ha menni kell akkor menni kell!
2011. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
mi rengeteget utazunk a kislanyunkkal szuletese ota, tobb szaz kilomatert. miert nem jo a babahordozo? nalunk nem volt gond, igazabol szinte mindig aludt, enni felkelt, akkor levegoztunk es tisztaba tettem, rovidet setaltunk (tehat kb 1 oras pihi) es mentunk tovabb. 13 honapos, szinte autoban nott fel.
2011. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 3,5 hónapos korában tettük meg a Magyarország-Németország utat autóval oda-vissza. Én is féltem, hogy mi lesz, de szerencsére nem volt semmi gond, majdnem végig aludt és szinte csak enni ébredt fel! Én a popsija alá még behajtogattam egy pici összehajtott takarót, hogy ne üljön a babahordozóban annyira görnyedten. 3-4x kellett megállnunk szoptatni. Szóval rosszabbra számítottam!
2011. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-3-4 óránként, amikor egyébként is megálltok szopizni, pelust cserélni és kiveszitek a hordozóból, tegyétek vmi vízszintes helyre, hogy tudjon egy kicsit "pihenni". Amikor meg hazaértek, igyekezzetek pár napig hanyagolni a hordozó használatát. Nyugi, nem lesz semmi baja.

Nem tudtok biztonsági mózest szerezni az útra? Az volna a legkényelmesebb.

2011. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1200 km-ről lenne szó. A biztonsági mózesről még nem is hallottam,máris nézem az ebay-en. Köszönöm az ötletet!!!


Azért nem előnyös a hordozó ilyen pici babáknál, mert megterheljük ilyenkor a farcsontot, és nem tesz jót neki a sok fékezés sem a gyomrocskáját megterheli.

2011. szept. 12. 12:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Megszakítás nem rossz ötlet, de csak panzióban tudnánk megoldani.( egy vagyon autópálya mellett....)
2011. szept. 12. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia 2 honapos volt a kislänyunk mikor elöször hazautaztunk, Nekünk 800 km. az ut. Mi is babahordozoban szällitottuk es kb 3 oränkent älltunk meg szopizni, pelust cserelni. Majdem az egesz utat vegigaludta nem volt vele tenleg semmi problema.
2011. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amint egyik válaszoló irta, mi is egy kispárnát tettünk a hordozóba igy lényegében feküdt amig ülni nem tudott.
2011. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!