Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden Dm üzletben ilyen...

Minden Dm üzletben ilyen tájékozatlanok az eladók? Vagy csak én fogom ki mindig?

Figyelt kérdés
Már két helyen is próbálkoztam,hogy veszek a babámnak(10hónapos) müzli/gabonapehely. De egyik helyen sem ajánlottak egyet sem,mondván 3 év alatti gyerek nem eheti. Mégis itt sorra azt olvasom,hogy itt veszitek a babátoknak. Megmondanátok milyen fajtát, melyik márkát szoktátok megvásárolni???
2011. szept. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a Milupa 7 gabona pehely lehet.
2011. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sima zabpelyhet szoktam venni a dm-ben. Talán almanatura márkájú, azt hiszem.

Áztatom vízben, puha lesz és hozzáturmixolom a gyümölcshöz.

Ilyet adhatsz a babádnak. Én kisebbikem is 10 hós.

2011. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt az Alnatura-t néztem, és azt mondta az eladó,azért nincs a tejpépek között a gyerekrészlegen,mivel 3 ées kortól adható. Várjak még két évet:):):)
2011. szept. 12. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem is az


a lidl-ben kapni saját márkás gabonapelyhe nekem abból kapott a babám de csak mert natúr volt és semmi olyan nincs benne amit nem ehetne már bekertem kefirbe és azt ette

2011. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Alnatura! :) elírtam az előbb

2011. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is az alnatura sima zabpelyhet veszem 7 hónapos babáimnak. Megfőzöm,fedő alatt hagyom. Pár perc alatt kész.
2011. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milupa 7 gabonás pép, DM-es 3 gabonás vagy kölespép, meg ilyenek való 10 hónapos babának
2011. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj, aki nincs benne ebben a babás dologban, nem biztos, hogy mer ajánlani bármit is, ő is csak akkor tudja, mit lehet adni a babának, ha végigolvassa a címkéket. Többnyire aki a pénztárban van, az pakol, meg tájékoztat is, szóval nincs sok idejük olvasgatni. Nekem is kapásból mondták, hogy 4 hó alatt semmiféle cuccuk nincs babáknak, aztán mikor egyedül végigböngésztem a polcot, láttam olyan teát, amit igenis lehet adni 2 hetesnek is. Ha ott dolgoznék, lehet a babás dolgokban tudnék tájékoztatást adni, de a műfogsorrögzítőkről meg nem, aztán micsoda tájékozatlan vagyok.
2011. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, hogy egy csomó játékra rá van írva a 3+ vagyis, hogy 3 éven felülieknek, és már egy 1,5 éves gyerek is megúnja, vagyis megvesszük már 1-2 évesnek is, de rá kell írniuk. Az eladó sem ajánlhat olyat, amit főleg egy 10 hónapos, ha beveszi a szájába, megfulladhat. Nem tudhatja, hogy te hogyan csinálod meg neki. Meg valóban. az alnaturának a müzlieiben valóban van pl. málna, eper, vagy mazsola, ami még nem való egy 10 hónaposnak. Én is inkább a pelyheket javaslom, ami natúr és nem müzliket. A fiam 1,5 éves korától vettem neki kimondottan müzlit... tényleg nem 3 éves kortól lehet adni, de 10 hónaposnak csak pelyheket adnék (köles, rizspehely, 7 gabonás, vagy a dm sajátmárkás gabonapelyhe stb.)
2011. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!