Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp babakocsiról mik...

Quinny Zapp babakocsiról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Jó és rossz is jöhet.


Milyen kiegészítőt érdemes megvenni hozzá?


2011. szept. 13. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

nem ez az, amit az üléssel együtt lehet csak dönteni? vagy nem is dönthető?

(lehet hogy összekeverem egy másik Quinnyvel)

2011. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

sajnos nem lehet, van egy "xtra" nevű változata, azzal lehet mindent csinálni, csak sokkal drágább :(


nekem elsőre ez a hátránya, de azt írják, hogy könnyű, jól irányítható, kicsire összecsukható. Ami számunkra jó lenne: városban közlekedve, kis autóba, kis lakásba

2011. szept. 13. 09:03
 3/17 A kérdező kommentje:

Senki se használ ilyet :(


Azt hittem özönleni fognak a válaszok.

2011. szept. 13. 09:17
 4/17 A kérdező kommentje:
vagyis: ?
2011. szept. 13. 09:17
 5/17 anonim ***** válasza:

esővédőt...

mivel ez csak egy kocsiból-ki-kocsiba-be városi rohangálós, mást nem nagyon érdemes... (esetleg télire bundazsákot)

szuper kocsi, nagyon szeretem, de túl sokat ne várj tőle, igazából egy tesco-s 5000 ft-os kb ugyanezt tudja, sőt, arra talán szatyrot is aggathatsz anélkül, hogy felborulna. (Tükörsima felületen tényleg álom tolni, amúgy pedig olyan bevásárlókocsis érzés... macskakő=rémálom)

2011. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
arra szánom amire írtad. de tükörsima felület? az ritka bármerre is járjon az ember.
2011. szept. 13. 12:32
 7/17 anonim ***** válasza:
A füvön is jól megy, de a térkő, macskakő + ilyenek, hát azt meg kell szokni. Bár inkább tolni nem jó érzés rajta, a gyerek még nem óbégatott, hogy ki akar szállni mert ráz...
2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen árú kocsinál a minimum, hogy lehessen dönteni. én biztos mást választanék.


1x próbáltam tolni egy hasonló "városi" babakocsit. katasztrófa volt, olyan könnyen borult, és szétrázta a gyereket. 1-1 repedésnél beakadt, és borult, a gyerek meg csaknem kiesett. a magyar utakhoz nem ezt találták ki.

2011. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Mit tudtok ajánlani ami hasonlóan kis súlyú (bkv-n pl. buszra felemeléshez)és kicsire (lehetőleg esernyőre) összecsukható?


Nagyobb, 10 hónapos babának lesz, nem újszülöttnek.


Most egy nagy kerekű terepre való babakocsink van. Örököltük. Valóban könnyű tolni, de ahol lépcsőn kell menni, oda 3* meggondolom, hogy elmegyek-e és mindenbe beleakadok vele a méretei és a kerekek miatt.

2011. szept. 13. 16:12
 10/17 anonim ***** válasza:

ezek könnyű babakocsik:

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!