Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vittétek először a...

Mikor vittétek először a babátokat üzletbe?

Figyelt kérdés
DM, Müller, bababolt, ilyesmikre gondolok.
2011. szept. 13. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én boltba csak 1.5 hós kora után hiszen azért ott van a légkondi ha olyan üzletbe mész ahol élelmiszer is van ott vannak fagyasztószekrények is és nem hinném hogy elöbb túlségosan ajánlatos a védőnőm csak a 2 hós kora után tanácsolta csak muszály voltam elmenni mert a cumit elhagytuk kiköpte valahol az utcán és ordított nem tudtam mást csinálni beültünk a kocsiba és elmentünk venni neki egyet így volt először nagy áruházba a kislányom ja és patikába nem akartam venni mert sokan panaszkodtak rá hogy nem jó :S
2011. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos volt, amikor először jött velünk Tescóba, és nagyon élvezte.Nézelődött, egy hangja nem volt.Amikor már séta alatt is vittem boltba, elmúlt már fél éves.De csak azért mert télen volt pici, és macerás lett volna levetkőztetni, felöltöztetni, féltem attól, hogy a hidegből rögtön fűtött helyre vigyem, influenza időszak volt.Szeptember végi a babám, most lesz egy éves.Tavasszal már vittem mindenhová.
2011. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hós lehetett.
2011. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kórházból hazafelé,tescoba:-)
2011. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amint ki lehetett vinni születése után egyből. Muszáj volt.
2011. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hetesen. Kénytelen voltam, mert a férjem 5 után ér haza minden nap, én meg nem akartam olyan későn bevásárolni. Mivel semmi segítségem nincs, így vittem a bébit is. A bolt mellett van Müller, oda is benéztünk, ha épp kellett valami.

A mai napig imád vásárolni járni. :D

2011. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A naggyal 3 hós kora után, a légkondi miatt. A kicsit meg vinni kellett azonnal, ha nem akartunk éhen halni. Férjem estig dolgozik, nem kérhettem meg, hogy na, még 8kor ugorj el a boltba, mikor mi egész nap otthon vagyunk.
2011. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!