Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran mosod 14 hónap...

Milyen gyakran mosod 14 hónap körüli, nagy hajú babád haját?

Figyelt kérdés
nem tudom milyen gyakran mossam kislányom haját, elég nagy neki, már copfot is tudok belöle csinálni, amikor kánikula volt minden nap mostuk, de most nem tudom elég-e pl. heti 2 x.
2011. szept. 14. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hetente 1-szer.
2011. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nekem kisfiam van, de elég nagy a haja( kb 10 centi), de nekünk muszáj két naponta mosni, mert eléggé izzad neki, +általában ragad a kajáktól amiket beleken.
2011. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 7 hónapos a nagy hajú babám,(fiú) de mi is mossuk neki 2 naponta.
2011. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 naponta mosom, mert még most is elég izzadós a kislányom, másrészt ő is beleken mindent a hajába.
2011. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hetente, ill. ha nagyon koszos.
2011. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindennap megmosom, sétálunk a por beleszáll stb.... a hajmosás nélküli fürdés számunkra nem fürdés! Én is és a párom is naponta mosunk hajat!
2011. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
általában egy-két naponta, de ez attól függ, mennyire izzad meg napközben és milyen kaját ken a hajára :)
2011. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!