Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez másnak a tünete is...

Lehet ez másnak a tünete is vagy ezt csak véletlen csinálja?

Figyelt kérdés

3 hónapos babám már 2 napja nagyon gyakran lefele néz és csak a szeme fehérjét lehet látni.Mondtam a dokinak aki azt mondta ha hétfőre is csinálja még elküld koponya ct-re.Most tudtam meg hogy ez lehet a vízfejűségnek is a jele úgynevezett naplemente tünet.

Lehet ez másnak az oka is vagy kinövi majd?Úgy félek:(


2011. szept. 14. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát sokminden lehet még, főképpen neurológiai problémák, de a leggyakoribb valóban a vízfejűség. Viszont ha időben veszik észre nagyon jól, akár szövődménymentesen kezelhető.
2011. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

most ezt könnyű lesz mondani: ne a legrosszabbra gondolj.

szerintem a vízfejűségnek még számos tünete lehet, ami ezzel együtt is megmutatkozhat. (pl, hogy nagyobb lesz a kutacsa, folyamatosan hány, nincs étvágya...stb)

ne aggódj semmiképp, mert azt a babád is megérzi, majd CT után kiderül, de szerintem ha valami komoly lenne, akkor azt a doki is mondta volna.

fel a fejjel! jobbulást-kitartást!

2011. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..csak az a baj hogy tényleg étvágytalan és sok kaja vissza is jön a kevésből:(De nem gondolok rosszra mert az én babámnak semmi baja sem lehet:)
2011. szept. 14. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:

második vagyok: lehet csak bukik, és azért étvágytalan, mert dög meleg van. én babám sem eszik mostanában sokat, inkább iszik.

szóval, nincs semmi baja a babádnak! gondolj erre.

CTre mikor mentek?

2011. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és még valami! a fejkörfogata is nőne, ha vízfejű lenne. azt meg kiszúrta volna a védőnő! :)
2011. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az orvos hétfőn vár minket vissza ha még mindig csinálja azt a szemével.És akkor nem tudom gondolom másnap menni kell.
2011. szept. 14. 17:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van nem lehet semmi komoly...de azthiszem erre a ct-re mindenképp szükség van hogy megnyugodjak teljesen.
2011. szept. 14. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaz, az én fiam már 8 hónapos volt, de két hétig az őrültbe kergetett ugyanezzel. Forgatta a szemét de úgy, hogy csak a fehérje látszott, rettentő ijesztően nézett ki.

Nálunk epilepsziára gyanakodott a doktornő, de azt mondta, 1 hétig figyeljem, és ha utána is csinálja, akkor vigyem be.

Csak szórakozott, rájött hogy ő ilyet is tud, magától elhagyta 5 nap múlva!

Nyugi!!!

2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!