Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok a 8 hónapos babátok...

Leírnátok a 8 hónapos babátok heti étrendjét?

Figyelt kérdés

Én már kiváltottam 3om étkezést, csak reggel és este kap tápit.

Elsősorban ilyen babócák étrendje érdekelne.

Köszönöm :)


2011. szept. 15. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Akkor én nem írok,mert az enyém úgy fújja ki a tászert,mint a kiselefánt.
2011. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:01

Akkor anyatejes?De amúgy írhatsz nyugodtan ha szeretnél.Érdekelne a válaszod!

2011. szept. 15. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ő valahogy nem szokványos gyerek.De ha leírom lepontoznak.3 hónapos koráig kapott anyatejet,mert elapadt a tejem,bármivel próbálkoztam,elvileg nem tanult meg szopni.Ezért fejtem.Utána tápszerrel próbálkoztam,és azt láttam,hogy utálja,ezért hamar kapott főzelékeket, mert állandóan éhes volt.8 hónapos volt,mikor egyszerűen nem fogadta el a tápszert.Kiköpdöste.

Ezért reggelire kenyeret kap vajjal, felvágottal, sajttal, paradicsommal,bármivel. Tízóraira túró és kefír félét.Ebédre főzeléket,uzsonnára gyömülcsöt,vacsorára vagy főzeléket,vagy valami hasonlót,mint reggelire.

Tejet sem eszi meg,csak ha kakaó vagy karamell.

Az orvos is csodálkozott,Ő segített,hogy mit csináljunk,hogy ne haljon éhen.Hát ilyen gyerek is van.

Aki a vajaskenyeret jobban szereti,mint a tápszert.

Egészséges,vidám,gyormozgású,kiegyensúlyozott.

DE ez a mostani trendnek nem felel meg.

2011. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40

Köszönöm a válaszod! :)

Én nem ítéllek el!!Eszem ágában sincs lepontozni.Én sem vagyok a mai trend anyukája.Ma a lányom túrórudit evett nasinak, és uzsira meg tejbegrízt.. :)

4 hónaposan már hozzátápláltam, az én lányom sem akart szopni, ezért 3 hónaposan a tejem elment nyaralni! :( A tápszer meg egyszerűen nem elégítette ki az óriási étvágyát, ezért 1 hónapot szenvedtünk.Rengeteget sírt, mert éhes volt, aztán meguntam és el kezdtem hozzátáplálni.Azóta 1 kis angyal! :)

2011. szept. 15. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 6,5 hónapos, de ő is 3× eszik kanalasat 1 nap. Ő még 6× eszik egy nap.

Hajnalban és reggel tápszer (5.30 és 8.30 körül).

Ebédre (11.30 körül) főzeléket eszik. Krumplit valamivel (répa, cékla, alma, stb.)

Uzsira (15 körül) gyümölcsöt. Alma, barack, meggy, banán, szilva, ezek bármilyen keveréke, vagy üveges.

Vacsira (18.30 körül) gyümi-zöldség keverék, pl. alma-cékla. Vagy üveges amiben gabona van. Vagy most akarom bevezetni a túrót, akkor azt kap gyümivel.

Alvás előtt tápszer.

Még a zöldségek tárházát kell bővíteni, mert gyümölcsöt szépen, sokat eszik, azokat imádja. Az ebéd kínálat ezért szegényes még. Nem sok variáció van. Még a sütőtököt sem ette meg :(( Jó lenne ha behoznánk a lemaradást: brokkoli, borsó, sóska, spenót. Akkor több mindent ehet majd. Meg most akarok neki gabonapehellyel dúsított gyümit adni, az is táplálóbb lesz.

2011. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Reggeli tápszer, 180 g

Tízórai gyümölcs gabonával 80 g.

Ebéd főzelék 100-120 gramm

Uzsonna tápszer 180 g.

Vacsora tápszer 180 g.

2011. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amikor csak kívánja anyatej, szopi

reggeli 5 körül: szopi

2. reggeli 8kor: tejpép és gyümölcs

tízórai valami babakeksz vagy gyümi, nem mindig kéri

ebéd f12: főzelék husival vagy husi nélkül; utána, hakívánja sima főtt zöldség

2011. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!