Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortenhetett vele? Soha...

Mi tortenhetett vele? Soha nem csinalt meg ilyet? Szerintetek mitol lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lassan 10 honapos a kislanyom altalaban meg 2szer kel fel este cicizni.Miutan evett a ferjem berakta a kisagyba(ilyenkor altalaban mar felalomban van) de ugy elkezdett sirni mint meg soha,levegot sem vett, hallottuk hogy majd megfullad szegenykem.Gyorsan kivettuk a kisagybol de nem nyugodott meg, rafujtam az arcara hogy legalabb levegot vegyen.Az olembe ultettem hozzam bujt es azonnal megnyugodott.Persze meg vagy fel oraig huppogott.Nagyon megijedtem,meg soha nem fordult elo ilyen.Egyebkent nyugodt,nem siros baba.Van valami tippetek?Bocsi ha hosszu lett.
2011. szept. 19. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak a büfi zavarta?
2011. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia.Bufizett "utban" a kisagy fele, koszonom hogy irtal.
2011. szept. 19. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Kezdődik a szeparációs szorongás, most kezd rájönni, hogy anya nincs a közelben...ez normális lelki fejlődés, de ha csak 1x volt, akkor lehet, hogy az elsőnek van igaza, és csak büfi, vagy megijedt vmitől...

nekem 1 éves most a kislányom,nálunk is ez van pár hónapja, és csak én vagyk neki jó, apukája nem. Megnyugtatom, visszateszem, nem tudok mit tenni...remélem lassan abbamarad, mert nagyon fárasztó 1 éjjel 3-4x kelni...:-/

Minden jót!

2011. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok...még eszembe jutott, hogy lehet kezdődő megfázás is, ahogy vízszintbe teszed, nem kap levegőt...de ez csak egy kósza gondolat...
2011. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát igen...főleg,ha első gyerek,az ember ilyenkor csak agyal,hogy mi lehet a baj...de majd ha megismered a gyermeked reakcióit,már könnyebb lesz.Nekem ez 2 évembe telt,mire magamtól rájöttem,mikor mi baja:)
2011. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akinek nem sírós a babája, azt az ilyen dolog megrémiszti, és ez érthető is. Pedig nem ritka dolog, hogy valamivel "felhúzzák" magukat, szinte minden babával megesik egyszer-kétszer-lányommal százszor...

Én azt mondanám, hogy most jött el a szeparációs szorongás időszaka, fél hogy elveszít.

A másik lehet még a fogzás, este erősebben érzik a babák a fájdalmat, és néha rettentően sírnak tőle. De én inkább a szeparációs szorongást mondanám, mert nálad már megnyugodott, így olyan mintha a közelségedre vágyott volna.

2011. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyre inkabb azon gondolkozom hogy a ferjem "hibaja".Delutan o etette uzsonnaidoben es valahogy megijesztette amikor letorolte az etetoszeket.Sirt szegenykem.Nem lehet akkor hogy az "jutott" az eszebe?

Kedves masodik akkor ha ne adj isten ma is vagy akar maskor is elofordul akkor ez a szeparacios szorongas?Elso baba...

Nem hallottuk hogy utana meg bufizett volna....de attol meg az is lehet.Koszonom az eddigi valaszokat.

2011. szept. 19. 11:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolso.Igen halalra remisztett pedig nem vagyok parazos tipus.

6 foga van kint egyenlore a fogzas kilove.Viszont ahogy irod csak hergelte magat,ezt eszrevettem.

Marad a szeparacios szorongas.Ha meg elofurdol tuti ha nem akkor a delutani elmeny.Koszi megegyszer.

2011. szept. 19. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:

második vagyok. aha, ha többször is előfordul, és nálad megnyugszik egyből, akkor ez az, hogy hiányzik neki a közelséged. :-) EZ JÓ!!! (elvileg:-DDD)


De néha a fog miatt is...nehéz kitalálni, lényeg, hogy ne pánikolj, mert akkor átragad rá is, megérzi, hogy félsz, és akkor nem érzi magát biztonságban. Ha nálad megnyugszik, akkor nem lehet nagy gond.

Minden jót!

2011. szept. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszi.Mar nem "felek" csak ez uj volt,nagyon is.:)

Koszi csajok.Szep napot mindenkinek.

2011. szept. 19. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!