Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerváltás megoldaná a...

Tápszerváltás megoldaná a probémám?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos múlt,és nem hogy javulna egyre romlik a helyzet.Amióta tápszert kap,azóta fáj a hasa sír ha a cumisüvegeta szájához teszem és nem is igen akarja meginni mindig hagy.Egyszer majdnem váltott a védönő tápszert de azt mondta hogy ami van nekünk (Beba ha start) az nagyon jó tápszer.Lehetséges hogy kikéne próbálnom egy másik fajtát hátha ez lenne a baj?Nagyon sírós is mellette a kicsim.
2011. szept. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

6-7 hónapig volt hasfájós a lányom, ezért mi a normál tápszer után Milupa Komfortot kaptunk (kifejezetten hasfájós babáknak való). Ez valamit enyhített a dolgon, de nem oldotta meg a problémát. Később amikor még mindig nagyon sírós volt, akkor allergia-gyanú miatt Milupa Peptit írtak fel neki. Ettől is picit jobb lett, de ez sem oldotta meg a dolgot.

Tehát azt gondolom, hogy ha valóban hasfájásról van szó (és nincs más gond), akkor semelyik tápszer nem fogja megoldani a helyzetet (sőt az anyatej sem - 4 hónapig csak anyatejes volt az akkor is üvöltő lányom).

Csak az idő múlása enyhített.

De ha extrán sírós, akkor azért vidd el egy kivizsgálásra, nehogy valami más álljon a háttérben.

2011. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,csak az a baj,hogy a kezdetektől kezdve rágom a fülüket doktornőnek is meg a védönőnek is hogy nagyon sírós nem lehet vele sehova elmenni nem tud tőle pihenni a család,de azt mondta szó szerint: BÜFIZTESSEM RENDESEN!

Szóvel szomorú vagyok,hogy nem kapok tanácsot sem..

2011. szept. 22. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az mi gyerekdokink is ilyen, hiába voltunk nála többször is, semmi okosat nem mondott de amikor már vörösre ordította a lányom a fejét, 10 órát üvöltött alvás nélkül naponta, akkor elvittem gyerekkórházba. Ott másféle tápszert ajánlottak és fel is írták. Mivel ez egy kórházban volt, ezért nem mehettem mindig oda felíratni, ezért besétáltam a dokinénihez és azt mondtam ....EZT ÍRJA FEL. S ott álltam és kész, néztem rá nagy szemekkel. Végül felírta. Szóval picit agresszívnak kellett lenni.
2011. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk ebben a cipőben, megértelek! A mi gyermekorvosunk sem akart mást felírni, végül elegem lett a kisfiam szenvedéseiből és vettem teljes áron másik fajta tápszert! Csodák csodájára bevált! Nem voltam felelőtlen, mert 1. ugyanúgy hypoallergén volt az is, 2. a koraszülött osztályon is ezt kapta, és akkor már bevált, csak az itthoni dokinéni nem akarta felírni valamiért. 3. második baba, így van már némi tapasztalatom, picit határozottabb vagyok, mint az elsőnél. Na és miután a kisfiam megette az egész dobozzal az új tápit, elmentem a dokinénihez, és közöltem vele, hogy krízishelyzet volt, kénytelen voltam tenni valamit (hétvégén nincs orvosi rendelés ugyebár...), és mivel bevált, ezt tessen mostantól felírni, nagyon köszönöm! :))))
2011. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyan így voltunk mi is,ráadásul most ment szülni a gyerek dokink tehát helyettes volt ő az Infacolt nyomatta mit ne mondjak még jobban üvöltött a fiam,de nem akart másik tápit írni mondván jó az ami van.2 hét múlva már csak ordított egész nap szegény kicsim,ráadásul már zöldet kakilt,az arca vörös a szemei lilák voltak én meg vele együtt bőgtem!

De a lényeg jött egy új doki aki jogosnak tartotta a tápszer váltást+ajánlott HOMEOS cuccokat azóta nem sírós a kicsim!!

Chamommilla 15Ch

VIBURKOL ez kúp

homeós mind kettő tehát nincs mellék hatás,nem szivodik fel és ami fontos hogy használ!!!

2011. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!