Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz 1 éves a kislányom....

Most lesz 1 éves a kislányom. Ha szeretném bölcsibe íratni, akkor azt mikor kell megtennem? Ill. októberi születésű, nem fog lecsúszni a szeptemberi induláshoz képest? Tapasztalt anyukák hogy mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kispestiek vagyunk, itt egy évvel bölcsikezdés előtt be kellett íratni. A fiam tavaly októberben volt 1 éves, szeptemberben volt a beíratás és nemsokára kezdi is a bölcsit.

Nem tudom, hol laktok, de van ahol már várandósan várólistára kerültök, és még így sem biztos, hogy ténylegesen be is kerül. Rengetegen nem jutnak be a bölcsikbe.

2011. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most iratom be a lányomat, szintén októberi, azt írtam be jelentkezéskor, hogy 2012.szeptemberben kezdje, de persze én majd csak októberben vinném, amikor tölti a 2-t.

Nyugi nem fog lemaradni semmiről az egy hónap alatt.

Nekem a nagyobbik lányom decemberi, most fogja kezdeni az ovit, de nem érzem, hogy hátrány érné emiatt, hogy nem kezdte már el szept elején.

2011. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb!!!

Én ma hivtam fel a bölcsit, hogy két év múlva szeptemberben menne a most 3 hós kisfiam.

Remélem sikerül!

2011. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!