Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neonato synchro sport babakocs...

Neonato synchro sport babakocsival kapcsolatban mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mekkora pl. összecsukva ez a babakocsi - erre vonatkozó adatot nem találtam. Bírják-e a kerekek?
2011. szept. 23. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Na vègre! :) Eddig senki nem kèrdezett errôl a kocsiròl... Nekünk ilyen van. Minimanò-ba vettük, ha fèl èv utàn visszaviszed akkor 3 èv gari jàr a kerekekre. Mi nem vittük vissza mert hibàtlan. 7 hònapos mùlt a kicsim de az elsô lehetsèges pillanattòl òràkat sètàlunk naponta. Nem nyikorog a kerèk, semmi baja. Ha akarod lemèrem de írd meg, este tudom majd. Kicsi ernyôre csukhatò a vàz, nem lapra, nagyon pici helyet foglal. A sport rèsszel együtt is összecsukhatò, ùgy kicsikèt nagyobb hely kell neki de a kategòriàjàban a helyigènye minimàlis. Az nem praktikus viszont hogy a bevàsàrlò kosaràba alig lehet pakolni.
2011. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nèzd ezt meg ròla:

[link]


Ès mèg jòpàr link van ròla a youtube-on.

2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Én is néztem már videókat és jónak tűnt. Ha lesz időd, akkor légyszíves mérd már meg nekem a vázat összecsukva. Ugyanis az lényeges volna, hogy elférjen, ugyanis van még egy babakocsisunk. :) Szóval eleinte a kettőt kellene valahogy a kocsiba paszírozni. :)
2011. szept. 24. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ma megmèrem ès megírom!
2011. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt vannak lemèrt adatok ès ez totàl olyan mint a syncro csak a karfàja màs. Nèzd meg azèrt, ma meg èn is lemèrem.
2011. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, itt a link a mûszaki adatokkal, lehagytam:

[link]

2011. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi, ezt én is megtaláltam. De itt pont az összecsukott állapot adatai nincsenek feltüntetve. :(
2011. szept. 26. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Na vègre lemèrtem de ùgy hogy a sport rèszt is benne hagytam.

Szèlessège: 27cm, ahol a 4 kerèk van ott 33-34cm

A hossza pedig ha a tolòkart is befordítom akkor 108 cm.

Tehàt tènyleg kicsi.

Ne haragudj hogy eddig vàrattalak a mèrèssel!

2011. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi probléma, sőt én köszönöm, hogy megmérted. :)
2011. szept. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!