Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái ti...

Tápszeres babák anyukái ti óramű pontossággal etettek, időre pontosan, vagy akkor amikor a baba kér?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyjából, pár perces pontossággal etettem a kislányom, aki mindig tápszereres volt. Többnyire kérte is. Ha esetleg előbb éhezett meg, adtam neki, nehogy üres pocakkal ordítson még fél órát, ha annyi volt még hátra.
2011. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy adtam neki, ahogy felébredt, amikor pici volt, bár nálunk ez nagyjából 3 óránként volt, de nem néztem az órát folyton, vagy hagytam éhezni. Később, amikor már inkább szilárdabb ételeket evett (kb fél éves korától, akkor már csak 2-szer kapott tápszert, többi főzelék), akkor jobban tartottam a 4 óránkénti evést.
2011. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fél óra plusz-minuszt adtam minden etetésre. Régen így 2 és fél - 3 és fél óránként evett.

Ma is így csinálom, 6 hónapos, a reggeli 7 körül, vagyis fél 7-fél 8 között van, a tízórai fél 11- fél 12 között, ebéd 1-2 között, uzsi 4-5 között, vacsi mondjuk mindig háromnegyed 8-8.

De volt egyszer fejlődési ugrásban, hogy két óránként evett, pár napig tartott, utána (megtanult forogni) visszaállt minden.

2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én mindig csak amikor kér. Ez nem azt jelenti, hogy megvárom amíg sír az ételért, ad előtte jeleket, amiből lehet következtetni arra, hogy éhes. Ez kb. 3 óránként van, de van hogy kevesebb. Ha levegőn voltunk, utána szinte mindig éhes. Este dupla mennyiséget eszik, így az éjszakát végig alussza (10 hetes, 7-8 órát alszik).
2013. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!