Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » C&A-ban, milyen árban mozognak...

C&A-ban, milyen árban mozognak az overálok? 92-es méret!

Figyelt kérdés

Milyen árban szoktak lenni? A vagányabbak közül!!:)

Nem volt mostanában valaki esetleg? Vannak már kint?

Köszi


2011. szept. 28. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavalyból tudok kiindulni akkor október közepén rakták ki az overallokat és 8000- 10.000,- körül voltak.


nem láttam vagányat 3-4 féle volt.

2011. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam. Múlt héten még csak kiskabátok voltak, illetve újszülött overall, csak kb. kétféle. Nagyobb méret még nem volt.
2011. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A múlt héten voltam, akkor még csak kabátok voltak, azok olyan 7000 Ft körül mozogtak. Gondolom az overál meg még drágább. De kabátból sem volt túl nagy a választék, nekem a fazonjuk sem tetszett (derékban húzott). Mondjuk én a kislány kabátokat néztem, nem tudom, te mit keresel?
2011. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fiam van!:)

Kabátot, ott vettem neki!Én szeretem azt aminek húzott az alja.

Kuponnal szoktam, ott vásárolni!És kiváncsi vagyok, hogy milyen árban mozognak az overálok. Remélem azért lesz, vagányabb darab is!!

2011. szept. 28. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én is arra várok, hogy legyenek vagányabb cuccok, mert nekem is van kuponom. :)

Az alul húzott kabátokkal nincs bajom, de ami derékban szűk és lefelé meg A vonalú, azoktól ki vagyok. De téged ez nem érint, ha fiad van. :D

2011. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!