Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy kamu...

Honnan tudhatom, hogy kamu köhögés, vagy igazi?

Figyelt kérdés
Fiam mostanában a köhögés összes verzióját űzi. Alvás közben nem köhög!
2011. szept. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A kislányom is szórakozott a köhécseléssel. Onnan tudtam, ha kamu volt, hogy amikor rámosolyogtam huncutul visszanevetett. Igazi után nem.
2011. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy ingerköhögés (doki mondta :)). A lányomnál is volt. Ő nappal sokat köhögött éjjel amikor mélyen aludt nem, de ha volt egy éberebb fázisa akkor megint. Ha olyankor is köhög akkor biztosan nem direkt csinálja. Ha nem akkor szerintem figyeld meg, hogy mennyi ideig csinálja illetve köhög-e akkor is, ha nem látod.
2011. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én bébilányom nagyon ravasz, ha úgy érzi, hogy nem figyelünk rá eléggé, elkezd köhécselni... Ha elneveti, akkor kamu, ahogy már írta valaki, ha igazi, akkor nem hagyja abba, és látszik a kis arcán is, hogy nem esik neki jól.
2011. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem mérvadó, mert ha picit félrenyel, és attól köhög, akkor is nevet (közben meg tiszta pirosak a szemei...)
2011. okt. 6. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is sokat köhög kamuból, és mint az előttem írók írták, ha elvigyorogja magát, akkor kamu, ha kellemetlen arcot vág, akkor igazi!
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom már nem baba, de nála egyszerű: ha lefoglalom valamivel, ami nagyon érdekli és akkor is köhög, akkor tényleg köhög. Ha viszont nem, akkor bizony lebukott...
2011. okt. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A játékaival hagyod egy kicsit had játsszon átmész másik szobába telefonálsz, tv-t nézel stb. csak azt gondolja hogy nem rá figyelsz, és akkor ha nem köhög. kamu
2011. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma felhívtam a doktornőt, azt mondta, hogy ha alvás közben nem köhög, akkor nincs nagy gond.

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!