Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának mennyi...

11 hónapos babának mennyi húst "kell" ennie?

Figyelt kérdés
Kezdtük egy jégkockatartónyi mennyiséggel, majd kettő. ELég ez neki?? vagy már többre lenne szüksége??
2011. okt. 1. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
adhatsz többet igen, én egy nagyobb csirkemell negyedét beletettem már ilyenkor a főzelékébe.
2011. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom most múlt 11 hónapos, ő még most is kb. két kockányit eszik.
2011. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy veszek egy csirkemellet, azt felvágom kb 6-7 darabra (így rakom a fagyiba). Egy darabka kerül a főzelékbe, amit kétszerre eszik meg (délben és vacsira).

Majdnem minden nap eszik húst. 11hós.

2011. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónaposan 1-2 jégkockatartó husi fogy... De mellette kap joghurtot, sajtos, és sonkát is. Üveges bébiételnél mondjuk nehezebb követni a mennyiséget, gondolom ez is meg van határozva. Szerintem kicsik közt is van húsimádóbb meg kevésbé húsevő baba, ahogy a felnőtteknél. Abból gondolom, hogy az enyém nem szereti ha túl husis a kajája.
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!