Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babucim, és még...

9 hónapos a babucim, és még nem jött meg. Reggelente még szopizik, van még egy kis tejcsim. Ez normális? És ha megjön, lehet tampont használni, vagy 1-2 mensit meg kell várni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, én ugyanebben a cipőben járok! Csak nekem már majdnem 11 hónapos a babám, és még kétszer szopizik. Már jártam nőgyógyásznál, kérdeztem én is: normális-e, hogy még nem menstruálok, az volt a válasza, hogy a szoptató nők egy részénél csak a szoptatás befejezését követően indul be a dolog, és én valószínűleg ebbe a kategóriába tartozom. A másik kérdésen még nem gondolkoztam, de szerintem lehet, miért is ne?
2009. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babóm is 11 hós, és eddig csak 1x volt mensim...azóta semmi. Még napi 2x szopik
2009. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hos volt, amikor eloszor megjott, en hasznaltam tampont mar akkor is (igaz, csaszarral szultem, nem tudom, hogy ez szamit e). Aztan par honapig nem jott meg, csak most, amikor 11 hos a fiam. Most is tampont hasznaltam. Szoval nekem meg eleg rendszertelen, es meg mindig szoptatok. Kivancsi vagyok, megjon e jovo honapban.
2009. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ami azt illeti, nem hiányzik még a mensi! :-)
2009. ápr. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!