Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes, vaterás anyukák?

Teszveszes, vaterás anyukák?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok hogy itt teszem fel a kérdést,de teszvesről rendeltem egy csörgő játékot,sima postával hány nap míg ideér?És ajánlva?Köszönöm a válaszaitokat.
2011. okt. 3. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyorsan postázzák. Érdemesebb ajánlva kérni mert ha a utalás napján még délelőtt postázza akkor akár másnapra is megérkezik.

Simán postázva 2-3 nap.

2011. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A postára adástól 1-2nap. De én soha nem kérnék sima postázást, mert nem lehet követni a csomagot. Az a 100-200ft nem olyan nagy összeg az ajánlottért, hogy kockáztasson az ember. Szerintem.
2011. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán ne kérd. Én egy 3ezres kalapácsot vettem a fiamnak így, nem is kaptam meg. Azt nem tudod követni így azt sem tudod, hogy feladta e az eladó vagy csak a pénzt nyelte be. Egyébként általában 3.napra kapod meg. Kivéve ha elsőbbségit is kérsz, akkor másnap itt van.
2011. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy honnan hova küldik. Szerintem teljesen mindegy, hogy simán vagy ajánlottan küldik. Ajánlottan csak azért érdemes, mert akkor biztos lehetsz benne, hogy meg is kapod. Van, hogy már másnapra megérkezik, de volt hogy több mint egy hét.
2011. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor már másnapra, de 3, maximum 5 munkanap reális. Azon túl valószínűleg elveszett.
2011. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem csak vaterás anyuka vagyok, hanem postás is.

A sima és az ajánlott levél gyorsasága között nincs különbség. A szabály szerint a nem elsőbbségi levélnek 3 nap alatt kell odaérnie, míg az elsőbbséginek 1 nap alatt, mindegy, hogy ajánlott, vagy nem. A gyakorlatban szinte mindig odaér 2 nap alatt a sima levél is, kivéve ha tévitányított, azaz első körben véletlenül másik postára kerül, de ez ritka.

Szóval ha sürgős, kérd ajánlott elsőbbségivel, az csak 1 nap. Az ajánlotthoz érdemes ragaszkodni, mert a rag szám alapján utána lehet érdeklődni, és ha elveszett, a posta kártalanítja a feladót, így te is hozzájutsz a pénzedhez.

2011. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!