Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell elkészíteni a rizst...

Hogy kell elkészíteni a rizst 10 hónapos babának, és mivel adjam?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mi a titka annak, hogy jó puha legyen, illetve ha már jó puha, akkor nem kell még turmixolni is? Nem nyeli félre? És mivel adjam? Mit adjak mellé?
2011. okt. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hónaposan már adhatod úgy ahogy ti eszitek, csipegesse csak a kis ujjaival.

attól lesz jó puha ha jól megfőzöd.

pici korban szoktak rizsnyákot főzni, azt úgy kell, hogy szó szerint szétfőzöd, de 10 hónaposan már tényleg felesleges, nem nyeli félre

2011. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy adtam neki ahogy mi ettük szoktam keverni brokkolival,borsóval,sárgarépával,virslivel,párizsival és sajttal is!Nagyon szerette!Ne aggódj már nem nyeli félre ha mégis jobban félted nyomkodd össze villával!
2011. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. De. Ha a Te babád is az extra pépeshez ragaszkodik még 10 hónaposan, mint az enyém tette, akkor kávédarálón daráld meg, és úgy főzd! Több víz kell így tapasztalatom szerint, mert ha sűrű, akkor megundorodhat!!! Ha simán szemesen megfőzöd, nem tudod szétturmixolni ennyire puhára, bármeddig főzheted.

1 kajára kb 1 csapott ek rizsport tettem vízbe, de figyeltem, mert ha felitta a vizet, pótoltam.

Volt, hogy én gyümölcshöz adtam sűrítésként, adhatsz hozzá csirkemellet, almakompóttal, akár turmixolva.

Én azt csináltam, h bementem egy dm-be, és szépen vittem papírt cerkát, és leírtam, h milyen üveges kajákat lehet kapni. És a listán szereplőket megpróbálgattam itthon. Szerintem jók lettek, lányom is ette. Így sok ötletet találhatsz:) Sok sikert, nem tudod elrontani!

2011. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!