Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám eleve is hasfájó...

6 hetes babám eleve is hasfájós, az angol víz szokott neki segíteni, de tegnap óta a mellett is fáj a hasija, és a széklete zöldre váltott!?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj?
2011. okt. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a lányom ugyanígy volt! Sajnos megfázhatott! Öltöztesd vastagabban és siess fürdés és pelenkázásnál is! Fürdés után csavard vastag plédbe vagy pólyába! Gondolom sír is! én addig tartottam ilyen "dunsztba" amíg elkezdett izzadni! Utána letettem és békésen aludt! Remélem segítettem!
2011. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alaszka ***** válasza:

Az előzőt nem értem...

Nekünk is hasfájós, bár már 3 hónapos...egy szer mindig csak pár napig használt eddig...A zöld kaki a túletetés miatt szokott lenni, a megemésztetlen tejcsitől.

2011. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!