Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Plüss, polár rugdalózót...

Plüss, polár rugdalózót szeretnék venni 62-es, de inkább 68-as méretet. Hol vegyek?

Figyelt kérdés

Tescoban van? Milyen árban?

C&A-ban?

Jó meleg, kényelmes rugdalózót szeretnék a babámnak.

És meleg hosszú ujjú pólót.

Miskolc mellett lakunk, így csak olyan jöhet szóba ami itt is van.


2011. okt. 5. 09:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Auchan-ban, Cora-ban, turkálókban és még egy pár helyi üzletben voltam. Ha van plüss akkor hátul gombolós, egyébként nincs. Így kénytelen voltam neki bébi nadrágot és pulcsikát venni, meg ugye a kantáros nadrágot. Mert amíg nem találok rugdalózót muszáj felvenni valamit, így most ezeket fogja hordani harisnyával, hosszú ujjú bodyval.
2011. okt. 5. 10:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban láttam mostanában polár rugdalózót, pont ennek nem néztem az árát, de (a többi bolthoz képest)nem szokott vészes lenni.
2011. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Brendonban van, de nincs 68-as se 62-es méret, ha van méret, akkor hátul gombolós vagy igen drága.
2011. okt. 5. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
vaterán nézted már?
2011. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem vaterán ill. teszveszen - igaz, használtat, de úgyis hamar kinövi- 5-600 forintokért.
2011. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én árulok a vaterán ilyeneket, nézd meg:)
2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Tégelben néztétek? Meg esetleg a Kik.
2011. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem szeretek neten vásárolni, nem a használt ruhával van bajom, hanem egyszerűen nem tudok olyat meg venni amit nem foghatok a kezembe, nem nézhetem meg alaposan.

Ma kiment egy ismerős az ónodi piacra, kértem nézzen szét babaruha ügyben, de ha nem jár sikerrel akkor délután megyünk a Kikbe. A tégelbe is szétnézünk, úgy is cumit kell venni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 6. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!