Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én kapok idegbajt az...

Csak én kapok idegbajt az összes gyerekdaltól? Ajánlanátok valami hallgathatót?

Figyelt kérdés

Gryllus kilőve, azt a férjem se bírja hallgatni. Az se tetszik, amikor hamiskás kisgyerekek énekelgetnek bele a dalba. Én nem tartom aranyosnak, és szerintem rontja a gyerekek zenei hallását (mivel hamisan énekelnek).

Ha van, aki ugyanígy van ezekkel és talált olyat, amit kibír, megírná, melyik volt az?


2011. okt. 7. 09:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

hát, nem tudom hogy vagy vele, de én Halász Judit dalokon nőttem fel, szerintem azok nagyon jók!:)

+ 100 folk celsius is jó:)

2011. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bokor Fekete Krisztina énekel különböző gyerek dalokat, szerintem nagyon szép hangja van és értelmes a szövege is a daloknak. A netről töltöttük le, ha lesz időm megkeresem neked, ha gondolod.

Kisfiam nagyon szereti hallgatni (2év 3 hós).

2011. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

csatlakozom :)

de Gryllusék is ott voltak a listában.


Alma együttest ismered?

2011. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi kivetnivaló van Gryllus Maszkabáljában.Abba senki nem énekel bele.Amúgy meg a régi Halász Juditok jók.
2011. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én elég kritikus vagyok, mert zenélek.

de a Gryllus daloknál szebbet nem hallottam még! még a Ringató Cd-ket hallgasd meg esetleg.


de ha nem találsz neked tetszőt, akkor talán nem is kell gyerekdalokat hallgatni, csak énekeld te neki, illetve hallgassatok sok klasszikus zenét.

2011. okt. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is!!!!!

A lányom (2,5 éves)most Dzsungel könyvére van rákkatanva, szerncsére jobb mitna az Alma együttes (na attól kiráz a hideg) vagy a a társai


Halász Judit-tól csak Boldog Születésnaptot hajlandó meghallgatni



Fiam amikor kisebb volt Apopstolt:-)) hallgatott



Én amúgy Koncz Zsuszán, BoneyM-en, abbán nóttem fel, ahalász Judit-ot nem igazán szerettem



amúgy maardok a Face és Rise fm-nél

2011. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szalóki Ági: Téli-nyárilaboda, Gingalló, Cipity Lőrinc
2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, ízlések és pofonok. Dzsungel könyve, Koncz Zsuzsa és a többi jöhet. Alma együttes és Gryllusék is. De Rise fm, vagy Boney m azért nem.
2011. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha már a gyerekkorra visszatérve: óvodásként emlékszem, hogy imádtuk az István, a király rockoperát.
2011. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Alma együttes :) Brrrr, én nem bírom, férjem röhögve hallgatja, kislányunk imádja, végül is az a lényeg :)


Férjem keresgélt neten és jó kis dalokat talált Micimackóból, Oroszlánkirály, Aladdin, és ezek a jó kis mesékből betétdalokat, ezeket is nagyon szereti és mi sem szaladunk ki a világból!

2011. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!