Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejbegrízt mikortól ehet a baba?

Tejbegrízt mikortól ehet a baba?

Figyelt kérdés
Kislányunk 15 hónapos. Tejet még nem kap, reggel-este tápszer. Tejtermékeket, sajt, túró, joghurtok már kap. Tejbegrízt szeretnénk adni neki, csak nem tudom, tejjel készítsem? Vagy lehet tápszerrel is? Vagy elég ha felforr a tej és úgy kaphatja? Köszönöm!
2011. okt. 7. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szio Bogi 13 hós és kap már 1 éves kora óta tejberizst tejbegrizt normál 2,8 % bolti felforralt tejjel semmi gondja nincs töle probáljátok ki.
2011. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tápszerrel szoktam az egyévesemnek. A fiam 16 hós kora óta kap tejet, neki azzal csinálom.

A tejbegrízbe kevesebb kell mint egy esti kakaó/tej adag. Ha gondolkozol a tej bevezetésén talán érdemesebb is így kezdeni.

2011. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Az én kislányom egy éves múlt szept. végén. Most délután uzsira kapott először tejbedarát. Nagyon ízlett Neki, egy kis nesquiket kevertem hozzá. De párszor már ivott rendes bolti tejet és szerencsére semmi gond! :) Próbáld meg Te is, de talán elsőnek ne tiszta tejjel csináld vagy ne sokat!
2011. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbáljuk valamelyik nap tejjel. Végülis nemsokára 16 hónapos lesz, 1 hét múlva.
2011. okt. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!