Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen sapkát keresek fiú...

Ilyen sapkát keresek fiú színben, tudtok ajánlani boltot, akár interneten?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Brendon választékát, azok, amik tetszettek, mind lányszínekben vannak. Pl. ez a fazon, minta, forma nagyon tetszik, de kisfiúnak kellene, mondjuk kék színben: [link]

Tavaly is kerestem ilyen stílusút? Van olyan bolt, ahol ilyen füles, bolytos, norvégmintás, nem 100% poliészter satyik vannak?


2011. okt. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nálunk a plázában a sapkás bódéban mindig vannak ilyenek, piacon is tuti találni, bár nem tudom milyen összetételűek.

C&A esetleg? Most jönnek a téli holmik, érdemes többször körbenézni.

2011. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A C&A-t pont tegnap néztem, összesen egy olyan volt, ami elment volna, de nem volt a kisfiam méretében. Majd még megnézem többször. Nagyon szépek azok a német satyik is, de azért jó lenne Magyarországról szerezni. Persze, végső esetben ez is jó, azt nem láttam, hogy lehet-e külföldről is rendelni vagy csak a helyiek rendelhetnek onnan. De azért nagyon köszi! Még várok válaszokat, hátha tud valaki valami jó lelőhelyet.
2011. okt. 7. 15:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak még írnám, most gyorsan megnéztem a gyakori kérdéseit ennek a német weboldalnak és azt írják, hogy egyelőre még csak Németországon belül szállítanak, külföldre nem.
2011. okt. 7. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nállunk a kínaiban is lehet ilyeneket venni,ezek árának töredékéért!
2011. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb a ligetben láttam ilyet az állatkert bejárata utáni szemben lévő árusoknál. Kb 1500 ft volt és nagyon szupi melegek.
2011. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Meg fogom nézni! :)
2011. okt. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!