Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? 12 hetes...

Vigyem orvoshoz? 12 hetes kisbabám sokat szokott bukni ezért már váltottunk tápszert, de most sugárban jött ki a tápszer, elképzelhető, hogy az ölemben volt és így megnyomódott a pocija?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően fejlődik, akkor nem kell orvoshoz menni ezzel. Lehet, hogy egyszerűen túlette magát. Ha nagyon sokat eszel egyszerre, neked is hányingered lesz. Ez nemsokára el fog múlni magától, mikor már hatékonyabban tud bánni a pocija a tápszerrel. Nálunk is ez volt, sokszor már többnek tűnt az az étel, amit kihányt, mint amit megevett. Mégis úgy nőtt és hízott, mint a gomba. Szóval ezen ne aggodalmaskodj, lesz még min idegeskedned, mire felnő.
2009. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz.A nagy mennyiségű bukás vagy már hányás főleg a sugárhányás nem normális.Az én babámnál is így kezdődött,4 hós volt majdnem 1 hónapig kínlódtunk,tápszereket váltottunk,kapott sinlacot is főzelékeket hátha a sűrűbb ételtől nem hány,de nem szűnt meg a probléma.Elvittem gasztroenteorológushoz,csináltak egy 24 órás ph mérést ami sajnos refluxot igazolt.

Ha sűrűn hány,legalább heti 3-4x,vagy esetleg naponta,az enyém később már napi 2x is hányt,akkor vidd mielőbb dokihoz.

2009. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vidd feltetlenul orvoshoz
2009. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha a baba sugárba hány( de tényleg sugárba ) az közeledő betegségre utal. Nem akarlak megilyeszteni, de figyeld babádat.
2009. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Először kapta az új tápszert? Rögtön egész adagot adtál neki? Én úgy jártam a fiammal hogy új tápszert adtam neki, rögtön egész adagot, szegényke mind egy cseppig kihányta, sőt még utána 3szor is hányt.
2009. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordul néha, még a hozzátápláláskor is lesznek hasonló események, vagy ha beteg lesz(náthától is gyakran hányhatnak), ha nem válik rendszeressé nem kell aggódnod.
2009. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!