Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap ki viszitek a...

Minden nap ki viszitek a babátokat levegőzni? Milyen naptejet használtok a babának?

Figyelt kérdés
Én van amikor nem jutok ki vele. Nem szeretek le menni mert a párom családja figyel mint a vizsla kutya. A nagymama rám szól ne ringassam a babakocsit míg állok mert megszokja kislányom. És mi van ha én ringatni akarom?! Van egy el kényeztetett kicsi kutyája és ha a babakocsit meglátja meg van veszve. Mindig be szólnak valamit. De már lelki ismeretfurdalásom van mert 3 napja már nem voltunk kint.
2009. ápr. 29. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap megyünk, 5 hónapos a babám. Mióta ilyen jó idő van, azóta kétszer is. Délelőtt 10-12-ig, délután 4-6-ig sétálunk. Vettem neki naptejet, 50 faktorosat, La Roche Posay, elég drága, de szerintem megéri (4eft).

Én nem foglalkoznék velük a helyedben, szerintem menjetek sétálni, olyan szuper idő van! Vagy szólj a párodnak, hogy beszéljen a szüleivel.

Emiatt kár bezárkózva élni szerintem.

2009. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ringasd eszeveszetten a babakocsit, nézz az anyós ablakára és nyújtsd ki a nyelvet! :))))

Minden nap vittem a gyerekeimet sétálni (kivéve a nagyon zord idő), most hogy ovisok is mindig megyünk valamerre 7végén (7közben pedig min. elsétálunk az oviba+vissza=30 perc)

Vichy enfants használunk kezdetektől. 50 faktoros, hypoallergén.

2009. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam 18 hónapos, korábban mikor kiscsecsemő volt volt, hogy elmaradt egy egy nap a kimenetellel, de mostmár nem lehet vele bent bírni:)

Vichyt használunk mi is.

Máshova nem tudnád kitolni, csak ahol anyósék is látják?

2009. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hós a babám, minden nap kiviszem. Nyudogtan vidd ki, ne félj tőlük, mondd meg nekik hogy a te babád, úgy neveled ahogy akarod, te sem szólsz bele mit csinál a kutyájával! Nyugodtan szólj vissza nekik, ne félj tőlük, mert a fejedre nőnek!
2009. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bent sem tudom tartani a lányom , mindig ki kell menni vele. Leszrarom, hogy más mit mond, az én gyerekem, úgy nevelem , ahogy akarom.Ha valaki mond valamit, én dolgom eldönteni, hogy megfogadom a tanácsát, vagy nem.

Amúgy Vichy 50-es baba napsrét használunk minden nap.

2009. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenn nap. Ugyan itthon nincs, aki lessen, de mikor anyuméknál vagyunk, folyton figyelnek a szomszéd mamik, akiknek nincs jobb dolguk, és osztják az észt. Mikor a lány kicsi volt, folyton háritottam, hogy alszik és nem kellene itt rikácsolni a babakocsi felett, vagy szóltam, hogy most sietek. Elmentem két utcával arréb, és nyugodtan sétáltunk jó nagyokat. Most meg már fel sem veszem. Ha valaki nagy baromságot mond én megmondom, hogy más a véleményem a dologról és ugyis úgy csinálom, ahogy én akarom, ugyanis én vagyok az anyja.

Menjete mindenn nap. Ebben a szép időben vétek nem kivinni a picit és ne foglalkozz azzal, ki mit mondd. Ugyis Te ismered legjobban a babát, te tudod, hogy mit szeret. Ha szereti, hogy ringatják a babakocsit, hát ringassd, és ha lehet még látványosabban, had egye a penész az ilyen "jó tanácsadókat".

Babe 50 faktots naptejet használuk. Kicsit ez is drága (4tf), De már tavaly is ugyanezt a tubust használtuk.

2009. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ki mentünk jó is volt nekem is babókám pedig jót aludt! 5 óra után be vonulnak ilyenkor fogom le vinni öt hogy nyugodtan legyünk. 1 hónapos első baba és sok mindenben bizonytalannak érzem magam. Jó hogy vagytok nekem! :-))) Puszilok mindenkit!
2009. ápr. 29. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:

7 hetes a lányom ,de ha nem is megyünk mindennap sétálni, akkor is kint alszik a kertben délelőtt és/vagy délután

DM-es 50 faktoros naptejet használunk.

2009. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most 20 hónapos a kislányom, és minden nap kimegyünk (kivéve, ha esik). 7 hónapos koráig kizárólag babkocsiban aludt napközben, és csak akkor aludt, ha ment is a kocsi! :) 3-4 órát voltam kint vele általában, még télen is! Most már nagy, de ma sem telik el nap, hogy ne mennénk ki (idebent már nem is lehet vele bírni ;) :) ).

Mi is DM-es 50-es naptejet használunk.

2009. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!