Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés

Horváth Anna


Nem hangzik furcsán? Így a vezetéknév végi msh-k miatt nem lenne jobb msh-val kezdődő keresztnév?

Nagyon tetszik az Anna név, csak nem tudom hogy passzol-e a vezetéknévhez. Minden válaszadó zöld kezecskét kap.


2011. okt. 8. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én is Horváth vagyok, csak Noémi.
2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szépen hangzik, csak a H betű furán néz ki - lehetne akár Horvát Hanna is.

Mi ezért ugrasztottuk az Anna nevet, mert Baráth a vezetéknevünk, hogy ne legyen Barát Hanna, Baráth Anna... Más nevet választottunk.

Amúgy is millió Anna van (nyilván mert gyönyörű név :) )

2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép név.
2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is a Hannázástól "félek" Valahogy tényleg úgy esik jól kimondani.
2011. okt. 8. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép így együtt, de én azért nem adnám, mert millió Horváth van, és legalább ugyanennyi Anna is. Vagy másik nevet választanék, vagy adnék 3. nevet is.
2011. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik családi barátéknál Horváth Anna a kislány és a gyermekorvosunkat is így hívják.

Gyakori névpárosítás. :)

Az Anna az egyik kedvenc kislány nevem, csodaszépnek tartom.

2011. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van a családunkban egy kislány, Horváth Annának hívják. Nagyon szép a név is és a kislány is. Egyáltalán nem rossz párosítás, add ezt a nevet, ha szeretnéd. Szerintem passzol.
2011. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa, hanem nagyon jó. :)
2011. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, miért ejtenék horvát hannának, mikor a horváth kimondásakor nem ejtjük a "h"-t...?
2011. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így és én sem tudom miért hannáznának.
2011. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!