Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossam 1,5 éves kislányo...

Mivel mossam 1,5 éves kislányom haját, hogy ne legyen olyan száraz?

Figyelt kérdés
Általában háton alszik a kislányom és hátul a haja nagyon száraz, meg szöszös. Csak ott ilyen. Babasamponnal mosom neki heti 1-2-szer. Van babáknak valami balzsam, vagy valami házi praktika ami jó lenne erre?
2011. okt. 9. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kokuszdio olaj.
2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a kokuszolaj tenyleg nagyon jo es a sajat hajamra hasznalom :)

kislanyomnak aki szinten 1.5 eves naturlandos sampont hasznalok.Ez is krem allagu mint a furdetoje.

[link]

2011. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lányomnak is ilyen volt, de már nem. Lehet kapni a dm-ben (és gondolom máshol is) hajfésülés-könnyítő-spricnit, van többféle is. Amióta ezt használjuk még nedves hajra is, és ha reggel fésülöm, előtte is (a száraz hajára), azóta megszűnt, már szép a haja hátul is, pedig ugyanúgy alszik. Jók ezek a spricnik :) Ráadásul imádja a lányom, mert királylány van a flakonon :) (de van törpés is, azt hiszem az schauma)
2011. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdető krémmel.
2011. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél a végére egy kis balzsamot.De vmi jó minőségűt.Az én lányomnak a gliss kur szelidíti meg.
2011. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vízzel!!!
2011. nov. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces kedves utolsó! Ha nagyon unatkozol éjszakai műszak közben, vagy mert nem bírsz aludni, van az interneten ezer millió más oldal ahol elütheted az időt.Találj más unaloműző elfoglaltságot! Senki nem kíváncsi az ilyen szerinted viccesnek gondolt válaszra.
2011. nov. 3. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül is vettél valami csodaszert, kedves kérdező? Jobb már a lánykád haja?


(én írtam a királylányos-törpés spricnit)

2011. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!