Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüvegen ilyen lepedékszerű...

Cumisüvegen ilyen lepedékszerű valami jelenik meg, miért?

Figyelt kérdés
A cumisüveg falán és a cuclin belül, ilyen nyálkás, vmi marad az ital után(gyümölcslé higitva ásványvizzel vagy tea)Szóval hiába takaritom minden nap többször is az üveget, egyszerűen pár nap után olyan, hogy alig lehet eltávolitani. Próbáltam sok cumisüveggel, de nem tudom mi lehet ez. Másnál még nem láttam ilyet :( Lehet a gyümilével van gond? Vagy a vízzel? Mivel takarítsam?? A cucliból nnagyon nehezen lehet. :( Nálatok??
2011. okt. 11. 10:15
 1/6 Advocatus Diaboli válasza:

A cumisüveg és a cucli is műanyag, a tengerimalacomnak is műanyag az itatója, és ott is mindig van ilyen lepedékes/barnás-sárgás cucc a falán pár nap után. Szerintem a műanyag, illetve a nyál okozza. Hülyén hangzik de ki tudja:)

Ne haragudj, nem cikizni akarlak ezzel a példával csak segíteni:)

2011. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Műanyag üvegeknél előfordul. Heti 1x pici ecetes vízben főzd ki, utána persze simában is.
2011. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vízkő + nyál, ecetezd ki.
2011. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden este átmosom uvegmoso kefével és ki is szoktam fozni.
2011. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


en is ecetet hasznalok, de leginkabb azert, mert sokszor erzem a mosogatoszer illatat az uvegben es akkor jo ecetes vizzeben aztatom az uvegeit es utanna csak sima vizzel mosom el.Strilizalni mar nem szoktam.

2011. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Ecetezni is szoktam. Gondoltam már azóta, hogy a nyála lehet ahogy visszafolyatja:) De hát...elég csúnya látvány, próbálom tisztitani többször is 1 nap, de hát.. :) Na jól van, akkor nem csak a mi problémánk:) köszi még 1x
2011. okt. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!