Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasznos számotokra...

Mennyire hasznos számotokra ez az oldal? Megfogadjátok az itt kapott tanácsokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak olvasgatok, válaszolgatok, kérdezni ritkán. De sok jó dolgot tudtam meg innen, csomó játékot, vitamint, akármiket innen ismertem meg.
2011. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon hasznos.Nem csak kérdezek és válaszolok,hanem böngészgetem is a kérdéseket.Első babás anyukaként nagyon tapasztalatlan vagyok,védőnőm egy kötözködő,idegesítő személyiség,tőle még hasznos tanácsot nem kaptam.Nagymamák csak azt fújják amit az ő idejükben csináltak :)Itt tapasztalt Anyukák segítenek egymásnak.Nagyon sok jó és hasznos tanácsot kaptam már amit meg is fogadtam.
2011. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a terhességem idején tévedtem erre az oldalra először. Azóta is a babás témákat olvasgatom elsősorban, és most újra a terhességet is. Nekem is sokszor hasznos, van, hogy csak megerősítést várok, hogy jól csinálok-e valamit, de sok hasznos tanácsot is begyűjtöttem már. Szerintem jó dolog, hogy ennyi ember segít a másiknak ismeretlenül is. Persze, meg kell szűrni azért néha a válaszokat.
2011. okt. 11. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Kikapcsol az oldal, olyan mint a chat, csak nem azonnal jönnek a válaszok. Néha kérdezek csak inkább válaszolni szoktam. De sok a rosszindulatú ember, vagy tájékozatlan és dűhit amikor buta, vagy modortalan válaszokat olvasok. Próbálok kúlturáltan válaszolni a kérdezőnek még ha nagyon ciki/buta kérdést is tesz fel, mert neki nyilván fontos és máshol nem tudná megkérdezni vagy nem merné viszont tanácstalan, így próbálok segíteni ha tudok.
2011. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Én sokat tanultan, de hosszútávon. Ha csak először téved ide az ember, akkor sokszor becsúsznak téves információk is és kevés ismeret híján az embert félre lehet vezetni.


Én a baba tervezése idején tévedtem ide. Azóta végre tudom, hogy működik a testem. A babával kapcsolatban pedig ritkán ér meglepetés, föl tudtam készülni sok mindenre az itteni kérdések és válaszok alapján.

2011. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!