Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok már az...

Teljesen kivagyok már az anyámtól, aki hajtja hogy nem beteg vigyük a gyereket, közben úgy köhög mint egy kutya és már 3. hete meg van fázva, elvigyem így hozzájuk a gyereket?

Figyelt kérdés

30kmre lakunk egymástól és általában egész hétvégén ott vagyunk. A 2 és fél éves lányom imád ott lenni és neki is van egy kis változás az életében mert bölcsibe nem jár és errefelé olyan kevés a gyerek hogy a játszótéren is általában egyedül vagyunk. Jó hetente elmegyünk autóval a városi játszótérre de nem minden nap mert nekem nincs időm ott lebzselni így is állandóan úszik a ház. Mikor ő alszik én tanulok ha meg ébren van főzök takarítok stb délután meg mikor apa hazajön együtt vagyunk és már sokszor nincs kedvünk elmenni itthonról.

Szóval anyukám már 3. hete beteg mi is a gyerek is azok voltunk de már átmentünk rajta és jól vagyunk. Anyám meg egyre jobban taknyosodik és már köhög is és még egy rohadt gyógyszert sem hajlandó beszedni nemhogy orvoshoz menne hogy jobban lenne 7végére. Ti így elvinnétek hozzájuk a gyereketeket, vagy én vagyok nagyon paramami?


2011. okt. 11. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így nem, egyértelmű. miért betegedjen vissza megint a gyerek?? Jó az orrszívás ,emg kúpozás meg lázmérés elölről?

:)

Nálunk pont fordítva van, szégyellem is magam miatta. Gyerkőc beteg volt, viszont anyukám meglátogatott minket. Pont ma hívott ilyen szipákolós hangon, meg mondta hogy á, nem attól, dehogy...de én meg tudom hogy nálunk kapta el...:S

2011. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak mindig megkapom hogy túlféltem a lányomat és hogy más nem foglalkozik ennyit a betegségekkel mint én és nem tartja burokban a gyerekét.
2011. okt. 11. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor még jó, hogy az anyukád és nem az anyósod, mert megmondhatod neki, hogy tutiszáz, h visszafertőzi a gyereket, főleg hogy ő maga is hagyja "ha 4 hét, akkor 4 hét" alapon elburjánzani a dolgot.

Attól is fertőzne, ha gyógyszert szedne rá, de legalább gyorsabban gyógyulna.

Ez nem paramamiság, én se vinném a gyerkőcöt így. Nagyon agresszív kórság terjed mostanság, az enyém most kezd kijönni belőle, de 1 hete az orrát szívom naponta többször. (Én meg fújom a magamét).

2011. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, azért a burokban nevelés kicsit más.

Az, hogy nem viszed beteg emberek közé, az teljesen érthető és elfogadható, normális.

Ha burokban nevelnéd, az azt jelentené, hogy szinte sehova nem viszed, nehogy össze szedjen valamit, folyton sterilizálsz, fertőtlenítesz, kezet mosol, stb...


A kérdésedre a válaszom: Nem, nem vinném el a gyereket addig, amíg meg nem gyógyul.

2011. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja egyébként mi is már mára vagyunk úgy hogy nem kellett csak reggel szívni az orrát egyszer meg a magamét kifújni és már 3. hete tartott ez a nyavaja.
2011. okt. 11. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem félted túl, teljesen racionális dolog, hogy az ember nem viszi a gyerekét fertőző betegek közé szándékosan! Így is van honnan összeszedni a bacikat, bárhová megyünk.
2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!