Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Chipolino Max Leo babakocsi?

SOS! Chipolino Max Leo babakocsi?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen kocsija van,meg van elégedve vele?
2011. okt. 11. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként téli kocsinak venném a babámnak.Elég vastag a lábzsák,és maga a kocsi?Interneten rendelném a képeken nem nagyon látom!Köszi előre is!!
2011. okt. 11. 19:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen van, augusztusi születésű a babám, megyünk minden nap a kocsival, meg vagyok vele elégedve. Könnyű irányitani, egy mozdulattal átforditható a kar, s nem utolsósorban nem nehéz(ltp.-n lakunk vmikor nem jó a lift, ezért már cipeltem). Van lábzsák is mellé, sztem elég vastag, mi már használjuk most is. Igaz, én amilyen óvatos vagyok, még betakarom pléddel is a lábzsák alatt. S nem utolsósoran a tásak is elég hasznos, sok minden fér bele:) Mi is neten rendeltük.

11, 13 éves, és egy 10 hetes kisfiuk anyukája

2011. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] Én itt rendeltem még 2009-ben de akkor nem ezekben a sínekben volt és jóval drágább volt,ez az ár nempénz érte ami most van.Nagyon meg vagyok vele elégedve és most 2 hónapos a kislányom és tényleg elég vastag a lábzsák is.2.gyerek koptatja már nálunk:)
2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Életem egyik legrosszabb döntése volt, amikor megvettük.

A fekvőfelülete alacsonyan van és pici.

A kupola nem takar rendesen oldalt és befúj a szél. Alacsony a tolókar, pedig csak 166 cm magas vagyok.

Ha úgy tolom a Babát, hogy lássam, akkor a bolygókerék felém esik, mint minden ilyen babakocsinál, de ennél a kerekek közelebb vannak hozzám, mint a tolókar és mindig belerúgok. Meg ilyenkor még alacsonyabbra kerül az amúgy is alacsony tolókar.

Annyira utáltam, hogy inkább ki sem vittem a Babám. Aztán 3 hetes volt, mikor eladtam. A Babás ismerőseim között többnek volt ilyen.Kivétel nélkül mindenki megvált tőle

2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia


nekem optima van, szerintem az jobb, de már árkategória.

2011. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!Utolsó előtti,jól elkeserítettél!

Már megrendeltem.Hétfőn hozzák.Azért még várok válaszokat!

2011. okt. 13. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted? általában ilyenkor otthon a tiszta szobában kipróbálhatod,s ha nemtetszik azthiszem, 30napig vissza veszik de biztosan készségesen segítenek,ha megérdeklődöd telefonon.Esetleg hogy náluk veszelez helyett egy másik babakocsit,ha nem jönne be,Én sem vagyok magas 168 cm,de nekem nem tűntek fel az utcsó előtti válaszoló problémái....
2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!A Vateráról egy viszonteladótól!

Mindenkinek ment a zöld kezecske :)

2011. okt. 13. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy zavarlak, de érdeklődni szeretnék, hogy bevált e a babakocsi?

Előre is köszi!

2011. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!