Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol cseppet mikor kezdite...

Vigantol cseppet mikor kezditek adni 1,5 éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom lassan megint kell adni. Csak hónap végén megyünk védőnőhöz akkor rákérdezek majd. Továbbra is napi 1 csepp?
2011. okt. 12. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
sokféle választ fogsz kapni... Én már adom hó eleje óta a kislányomnak, napi egy cseppet.De lesz majd a válaszok közt heti 2x3 csepp, meg cifrábbak, de össz "cseppszám" nagyjából 6-7 hetente, úgyhogy a legegyszerűbb a napi 1 csepp.. orvos
2011. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi most októberben elkezdjük, már felírattam receptre, jövö hét elején kiváltom.

(15 hónapos kisfiú)

2011. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam (szept. végén töltötte), a státuszon mondta a dokinő, hogy már adjam neki napi 1 cseppet. Akkor már adtam neki 2 hete, heti 2x2 cseppet. Úgyhogy már bő 1 hónapja kapja.
2011. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Használhatom ami megmaradt vagy újat kell íratni? Én mindig napi 1 cseppet adtam neki, ezután is így fogom.
2011. okt. 12. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hete voltunk csípőszűrésen, ott a lelkünkre kötötte az orvos, hogy két éves koráig mInden nap kapjon egy cseppet, évszaktól függetlenül.
2011. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szept.-től. Ha nem járt le, adhatod neki szerintem.
2011. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Novemberben tölti a kettőt a fiam, októbertől adom neki újra, napi 1 cseppet. A tavasszal abbahagyott, felbontott üveg helyett újat kell íratni. (A mienkből is kb. 2 heti adag hiányzott.)
2011. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kell újat iratni. Ez nem antibiotikumos szemcsepp, ami 4 hét után megromlik... Használd bátran... első voltam..
2011. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsi a közbe kérdésért, de eszembe jutott egy kérdés ezzel kapcs.

Az nem baj, ha néha 1 csepp helyett több is belepottyan a szájába? Nekem még csak 4 hós a babám.

2011. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy inkább újat íratok, mert nem tároltam hűtőbe, hanem csak a fiókba volt.

Utolsó:nálam is előfordult néha hogy 1 helyett 2 ment, akkor én másnap nem adtam neki.

2011. okt. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!