Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy uveg Cebion csepp (30 ml)...

Egy uveg Cebion csepp (30 ml) kb mennyi idore eleg?

Figyelt kérdés

Ha napi 10 cseppet kap a baba.

Nem talaltam arra vonatkozo informaciot, hogy pl 1 ml hany csepp, arkalkulacio miatt szeretnem megtudni, hogy kb mennyi ideig tart egy uveggel ebbol.

Ket babank van, eddig mast hasznaltunk, most lehet, hogy valtanek erre, de az sem mindegy, hogy mennyire jon ki egy honapban.


2011. okt. 12. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 2 hónapig elég egy üveg. Napi 10 cseppet kap a fiam is.
2011. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, nekünk kb 1 hónapig tartott két gyerekkel.
2011. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! (orvos vagyok, ezért tudom csak) 20 csepp= 1 ml. (tehát összesen 600 csepp, vagyis ha napi 20 csepp fogy, akkor az pont egy hónapig elég Nektek ) Sajnos a Cebion túl sokáig nem áll el, rá van írva a dobozra.. De ha két baba eszi, akkor ennyi idő alatt biztos nem romlik Rátok...
2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, nagyon hasznosak voltak!


Viszont azt hiszem, hogy akkor maradok az eddig hasznaltnal. 100 mg-os tablettat szoktam venni, elfelezem, porlasztom es ugy rakom bele az innivaloba, mar megszoktak. Igy napi 50mg-ot kapnak, tehat annyit amennyi kell.

Viszont a doboz c-vitamin 600 forint korul van es 60 szemes, ket honapra eleg nekik.

Csak olvastam itt, hogy majdnem mindenki cebiont hasznal, de nekem a doki anno azt mondta, hogy adhatom por formajaban a tablettasat is, csak ne legyen tobb napi 50 mg-nal.

2011. okt. 12. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
lányom is 10cseppet kap és szintén majd két hónapra elég.
2011. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!