Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet a babát hazahozni...

Mivel lehet a babát hazahozni kocsival a kórházból születés után?

Figyelt kérdés
Babahordozót lehet már használni, vagy feltétlenül mózeskosár kell?
2009. ápr. 30. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Csak olyan hordozóban, ami autósülésként is funkcionál. Van egyébként mózesben is olyan, amit be lehet kötni a biztonsági övvel, de mindenképpen olyan kell, ami kifejezetten használható autósülésként. Azon túl, hogy nem biztonságos, még a rendőr is megbüntet, ha megállít, ha nem így szállítod.
2009. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj mózes. A babahordozóba kellene Kresz szerint tenni. Igaz, hiába minden szűkítőbetét még így is hülyén fog kinézni benne. De azt az egy utat kibírja, aztán úgyis otthon lesz egy ideig. Mire legközelebb autóba kerül már hízik egy kicsit. Amúgy én ölbe hoztam haza (autóval), tudom, hogy nem szabályos és veszélyes is, de közel lakunk.
2009. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babahordozóban hoztuk haza, mert azt belehet kötni az autóba. A mózeskosarat viszont. A babahordozó ugyanolyan kényelmes mint a mózeskosár szerintem.
2009. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hordozóban sajnos :( Nagyon görnyedni fog benne, de ezt azért bírni fogja. Próbáljátok a későbbiekben minél kevesebbet használni, de sajnos vannak elkerülhetetlen helyzetek!


Könnyű szülést kívánok Neked! :)

2009. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!