Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülbelül mennyi newborn...

Körülbelül mennyi newborn /2-5kg/ pelusra lesz szükségem?

Figyelt kérdés
sajnos nem emlékszem elsö babámnál mennyi kellett, csak arra , hogy keveset vettem :) kb3,50kg körüli babát várunk .
2011. okt. 14. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 csomag huggies newbornt vettünk (50db) elég lett volna, de párom még hozott egy csomag libero new baby-t abban is volt úgy 50 darab, alig bírtam kivárni, hogy elfogyjon, már láthatóan kicsike volt. Az én babám 3,3 kg-mal jött a világra.
2011. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 1 csomag volt, kis kiszerelésű. A kórházba vittem, itthon már normál 2-es pelust kapott. 3410grammal született a Kis Hercegem!
2011. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 3350 g-mal született, de egy csomag bőven elég volt, mert a combján hamar szűk lett. Következő babánál egyet veszek csak, és egy nagyobb méretűt.
2011. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy havi adagot ha megveszel az elég, utána pedig már a következő méret nem lesz nagy.
2011. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár 3 kg fölötti babának, nyugodtan vehetsz 2-es méretet. Én is azt vettem, már a kórházban is azt adtak rá. (3800-al született)
2011. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 3 kg-mal született, és 2 cs huggies newborn-t használtunk el. Nem hízott az első hónapban túl sokat, ezért nem volt még jó a kettes.
2011. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem 4,4 kilós volt, ott a newbornt pelust, amit előre megvettünk, nem is használtuk. A másodiknál nem vettünk előre pelenkát, csak hazafelé akórházból, de neki is 2-es liberót, bár ő "csak2 4 kilós lett.
2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 kg becsülték a babám, ezért azt mondta a védőnő kezdhetünk egyből a 2-es (3-6kg) mérettel. 3750grammal született és kb 1 hónapig volt jó ez a méret.
2011. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rám is a frászt hozták, nekem is 4 kg, vagy fölötte saccolták.


Én voltam a 3800 grammos baba anyukája.


De még valami: Mi ajándékba is kaptunk pelenkát és persze sokat ebből a kicsi méretből, már 7 kilós volt amikor a 3-6-os elfogyott. Nem volt gond, egy kicsit lehet tovább is hordani ezeket, mint ami rá van írva, de azért ne vásárolj nagyon be. Ki tudja, lehet, hogy nektek is hoznak majd.


Ezekből a kicsikből, hasonló okok miatt, sokszor adnak el aukciós oldalon is. Érdemes körülnézni. Ha jól emlékszem pampers 35 Ft alatt már jó árnak számít.

2011. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 csomaggal vettünk, de szívás volt, mert 4,5 kiló fölötti lett a gyermek :-)
2011. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!