Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a legjobb Balatoni...

Hol van a legjobb Balatoni strand, ahova10 hónapos kisfiamat elvihetem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 12:28
 1/5 vav22 ***** válasza:
Szerintem rengeteg olyan hely van a Balaton körül. Az én nagymamámnak Balatonfenyvesen van nyaralója és ott van egy hatalmas szabadstrand ami szép, rendezett és még a mosdó is kulturált szokott lenni. Én biztos el fogom oda vinni a gyerekemet hát mivel augusztusba szülök így kb. 10 hónaposan viszem majd én is először. De rengeteg szép rendezett strandon jártam már.Azért elsősorban a déli parton nézelődj szerintem, mert gondolom könnyebb lenne kisebb vízben, mint ahol belépsz és máris nyakig ér. Minden jót! 25 hetes kismami :-)
2009. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Siófokon épült az Aranyparton egy íves ház, a Beac House végénél, ahol a sétány kezdődik, de nem a kikötő felőli részén, hanem a másik oldalt. Szóval az az új negyed köríves épület mellett van egy nagyon jó szabad strand, csak babákkal vannak ott, mert nagyon sokáig csak bokáig ér ott a víz, tudnak homokozni a vízben a babák ülve.

Ezt keressétek:


[link]

2009. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én Veszprémben lakom és mi nagyon sokat járunk a balcsira,az én kisfiam most 8hónapos és mi Csopakra járunk,nagyon igényes,van feltöltött rész a babáknak,játszótér,füves és ingyenes a parkolás:D,de Siófok is jó hely,de jóval drágább.A balcs melyik részére gondoltál,mert nagyon sok szép hely van és sok a bababarát strand:D Szép napot!
2009. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balatontipp-GyÁ válasza:

A balatoni strandok tavalyi sorrendjét itt találod_

[link]

Külön osztályoztattuk azt is, hogy milyen lehetőséget kínálnak a gyerekeknek a játékra.

Én egyébként Alsóörsöt, Balatonszárszót, Gyenesdiást ajánlom. (Balatontipp.hu)

2011. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ábrahámhegyről azt mondják, hogy a Balaton egyik legszebb, legjobb strandja. Én is voltam már ott és tényleg nagyon jó a strand. Külön homokos rész a babáknak, gyerekeknek, akkor van két játszótér, a nagyobbaknak két tengópálya, kosárpálya, focipálya, a vízben kapuk, kosárpalánkok. Tényleg nagyon jó hely, én ajánlom.
2011. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!