Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TS Baby essentials pelenkát...

TS Baby essentials pelenkát próbáltátok? Milyen minőségű? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni, ha akciós. Egyébként drága a minőségéhez képest, majdnem pampers vagy libero árban van. Nappalra szoktam használni, teljesen jó, bír annyit mint a pampers, csak kicsit vastagabb. amúgy Libero párti vagyok, én szeretem ha vastagabb kicsit a pelus, és azt ált. a DM-ben szoktam venni kuponnal, azért írtam az elején hogy árban majdnem ugyanaz mint a TS. akciósan nagyon megéri.
2011. okt. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi csak ezt használjuk. mind3 gyerekemnél bevált. a zöld csomagosra gondolok, a fehéret nem tudom, hogy hívják. a fehér sz@r, bocsi.
2011. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jók de a 2-es méretű annyira nem tetszett de 3-tól nagyon jó.
2011. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, de mi is csak akkor vesszük, ha akciós. Alapárát kicsit sokallom a minőségéhez képest is, meg ahhoz képest is, hogy végül is noname. Akkor már tényleg inkább veszek pamperst vagy liberot kuponnal a dm-ben, még olcsóbbra ki is jön. Viszont ha akciós, akkor betárazok belőle pár csomaggal, mert amúgy nincs gond vele.
2011. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem vettem még, de ne haragudj - tescos gagyit én nem adnék a gyerekre...

Nézd meg helyette a bebish pelust ha van időd itt neten.

2400 Ft körül mozog a 72 db-os. Én azzal nyomom.

2011. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tescos, még nem biztos, hogy gagyi... Mivel nem vettél még, nem tudod, hogy milyen, úgyhogy nem kellene leszólni csak azért, mert előítéleteid vannak a tesco szó hallatán. Ez az egyik. A másik, hogy most rákerestem az általad ajánlott pelenkára fórumon, hogy mik a tapasztalatok, és rajtad kívül mindenki negatív kritikát írt rá. Persze mindenkinek más válik be, de érdekes, a ts baby essentials-al mégis sokkal többen meg vannak elégedve, pedig az csak tescos...
2011. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát utolsó válaszoló teljesen igazad van.
2011. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki tescós pelenkát ad a gyerekre, annak csak gratulálni tudok ismételten!

Azt hiszem, hogy aki a gyereken spórol, annak nem is kellett volna vállalnia...

A bebish nekünk jó, de kinek hogy...

Utána lehet olvasni, legalább művelődtök egy kicsit.

2011. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Neked nem ártana művelődni, mivel úgy látom a szövegértés sem megy. A tescos pelenkával semmi gond nincs, és mindenki úgy spórol, ahogy tud. Ha a pelenkán, akkor azon. Ez nem egyenlő azzal, hogy a gyerekén spórol, csak megpróbál jobb áron hozzá jutni valamihez. Nyílván ha rossz, akkor úgy sem veszi többet, de ha beválik, akkor miért ne?

Az előítéletektől az orrodnál nem látsz tovább.

2011. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Bebish rajongó!

Most aztán ideges lettem!

Akkor leszek jó anya ha Bebish pelust használok??????????Mit képzelsz te magadról,hogy leszólod azt aki más pelenkát használ mint te!!!Azért mert neked az vált be nem biztos,hogy mindenkinek jó!

A spórolásról csak annyit,hogy én a tescós pelust mostanában azért veszem ritkábban mert kezd a legdrágább pelenkák közé tartozni.És hogy miért?Mert jó a minősége és sokan viszik!

Szerintem mindenki nevében mondhatom,hogy ne mondj olyanról véleményt amit nem ismersz!

2011. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!