Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz savanyú babátok...

Nem lesz savanyú babátok étele, ha natúr joghurttal habarjátok be?

Figyelt kérdés
Én pár napja csináltam babámnak spenótot, a végén natúr joghurtot tettem bele. Olyan savanyú lett, mintha 2 hete ott állt volna. Miért? Mit csináltam rosszul?
2011. okt. 17. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Most olvastam a kérdésedet és pont spenótot csinálok ma ebédre a babónak és natur joghurttal sűrítettem. Fel is ugrottam hirtelen, mert még nem kóstoltam meg. De szerencsére ez nem lett savanyú!

Mit tettél még bele? Vagy lehet, hogy nem mindegy milyen márkájú natur joghurtot használunk..?

2011. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
De,nálam is savanykás lesz.Kisfiam nem is eszi a savanyú ételeket.Csak a gyümölcsök jöhetnek savanyúan.Miért nem rántást csinálsz rá?Nálunk csak úgy fogy el ha még jó fokhagymás is.
2011. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, de offolok. A spenótba, sóskába tejet szoktunk tenni, ti ezt hogy oldjátok meg egy év alatt?
2011. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
natur joghurttal..én legalábbis
2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy tej helyett natúr joghurttal. Én Densiát tettem bele. Az elején rántás, olaj+liszt. Bele pici fokhagyma, só. Bele spenót, aztán a joghurt. Én így csináltam. Viszont ha belegondolunk, akkor a tej is édeskés. A natúr joghurt meg savanykás. Hogy csináljam? Tej helyett tápszer?
2011. okt. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!