Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának vegyek még...

11 hónapos babának vegyek még lábzsákot a babakocsira?

Figyelt kérdés

Hauck citi babakocsink van, de lábzsák nélkül vettük.

Kell még neki egyáltalán? Ritkán használjuk, főleg csak a közeli boltba járunk vele,mert a babácskám már önállóan jár. Max napi fél órát megyünk vele, elég neki a vastag overál+pléd,vagy kell a lábzsák??


2011. okt. 17. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fázik, kell, ha nem, akkor pótolható takaróval is.
2011. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges lenne venned. Elég az overál,ha meg nagyon hideg van úgyis ráraksz még egy plédet.
2011. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hónapos,és én direkt olyan sportkocsit vettem amihez van lábzsák is.És akárki akármit mond szerintem igen is kell,főleg egy 11 hónaposnak.Télen mikor nagyon hideg lesz,bőven elkel neki.
2011. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vennék neki. Egy 11 hónapos nem fogja még az egész levegőzős időt sétálva bírni. Hacsak nem fél órát vagytok kinn.Legalábbis mi elég sokat kinnvagyunk. Igaz, mi elég nagy távokat is megteszünk, intézkedünk, teszünk veszünk, nem csak a közeli boltba megyünk, ezért 21 hónaposom is ücsörög még (kötelezően) a babakocsiban.
2011. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!