Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen babás műsoroka...

Anyukák! Milyen babás műsorokat néztek a tévében? Melyik csatornán és mikor adják?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős babával akarsz tv-zni. Nekem eddig nem kötötte le a fiamat a tv (szerencsére). Valamelyik nap viszont véletlen átkapcsoltam a Duck tv-re. Na az! Pont neki való. 19hós. Ujjal mutogat, én meg mondom, h miket lát. Persze csak ritkán kapcsolunk oda, mert amúgy felnőtt fejjel elég elviselhetetlen, meg neki se tenne jót egész nap azt nézni. Mert amúgy egész nap megy rajta a baba műsor.

Talán az egyetlen másik olyan mese amit pár percig képes nézni, az a Micky egér játszótere a Disney csatornán. Azt hiszem délelőtt van, vagy reggel? 8-10óra felé lehetett mikor odakapcsolhattam.

Rájöttem amúgy, h az a baj a tv-vel, h túl gyorsan zajlanak az események még neki, és nem képes összefüggésbe hozni ha pl. képváltás van, és szerintem ezért nem nézi. Mert a duck-on meg minden olyan lassú, h ihajj, és azt meg szereti.

2011. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na jó. Most látom, h talán nem is ezt kérdezted. :) Olyanra gondoltál mint a Babavilág? Mert akkor bocsi, de arra a válaszom, h semmilyet se nézek. :)
2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen olyanra gondoltam mint pl a Babavilág, Babapercek (ezeket szoktam nézni) de mi van még ilyesmi?
2011. okt. 17. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg bocsi, h félreértettem a kérdésed! Én leginkább azért nem nézek ilyen műsort, mert szerintem ezen a kettőn kívül nincs is más, és ezek is számomra olyan időpontban vannak, amikor legtöbbször nem vagyok a tv előtt.
2011. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Story tvn van még valami ilyen témájú műsor, de nem tudom sajnos mikor.
2011. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!