Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos bukós babának Sinlac?

2 hónapos bukós babának Sinlac?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy akinek hasonlóan sinlacot irt ki a doki bukós babáknak hoyan kell elkészíteni?s ettől nem fogja kevésbé igényelni az anyatejet?Köszi
2011. okt. 19. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire bukós a babád?

Nem akarom látatlanban felülbírálni a doktornőt, de jó eséllyel nincs szükség a Sinlacra.

Egyik gyerekem szuperbukós volt, de mivel megnézték, hogy nincs refluxa, és jól fejlődött, így nem csináltunk vele semmit.

Ahogy kiengedte a mellbimbómat, már dőlt belőle sugárban, és akár 2-3 órával a szopi után is kibukta a "túrót". Sőt, éjjel is, bármilyen mennyiségben. Egy éves koráig tartott ez. Teljesen egészséges 4 éves kislány ma.

2011. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyunk csak az a probléma hogy éjjel is bukik álmában amikor felhúzza kicsit a lábát mert székrekedése van amiatt hogy vasat kell szednem,és akkor is pl tegnap este is orrán száján egyszerre jött neki és nem kapott levegőt annyira megilydtem,hogy azt sem tudtam mit csináljak:(
2011. okt. 19. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen néhányszor, de nekem mondjuk valahogy álmában is olyan "ügyesen bukott", hogy fulladni nem fulladt, pedig volt, hogy az orrán jött.


Az a baj, hogy a Sinlac nem hinném, hogy eredményt hozna, mert az is csak pép, és mint írtam, a lányomnál ez csak akkor múlt el, amikor már túlnyomó részben szilárdat evett, és az anyatejfogyasztás lecsökkent.

Viszont ha elkezditek azt enni, akkor jó eséllyel bekavar a szopiba, ami pedig jól működik.


Én még anniyt tudok tanácsolni, hogy a ksiágyának a fejrészét emeljétek meg, így lefelé fog folyni. Amikor meg ilyen történik, gondolom mellette alszol, azonnal felébredsz és felkapod, ütögeted a hátát, kizárt, hogy megfulladjon, inkább olyan ez, mint amikor valaki félre nyel. Szerencsére az egész folyékony, így gyorsan kint van, nem olyan, mint ha valami szilárd megakadna a torkán.


Ami még eszembe jut, hívj fel egy szoptatási tanácsadót. Nekem más ügyben, de sokat segítettek. A www.lll.hu oldalon találod őket a telefonos segítségnél. Schneiderné Diószegi Esztert személyesen is ajánlom!

Lehet hogy van még valami tipp-praktika, amit lehet alkalmazni.


Ha jól fejlődik a kicsid (tehát gyarapszik, és van elég pisis-kakis pelusa) én biztos nem nyúlnék kiegészítéshez.


Minden jót Nektek!

2011. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még egy, a Sinlac a székrekedésének sem tenne jót... :o(
2011. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól adható a sinlac.Én nem merném.Az én lányom is bukós volt,20 db textilpelust vettünk,annyira.Volt h 2-3 évesen is jött vissza egy kis tej,kakaó.De műtétre nem volt szükség,már nagylány,elmúlt nála.Esetleg AR-tápszer van még,de hát ha anyatejes,nem túl ésszerű.Max ha annyit bukik h nem hízik,nem nő,nem fejlődik.
2011. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekünk 30 textilpelus kellett. :o)

Napi 10 minimum fogyott, pedig nem voltam szívbajos, csak akkor cseréltem, ha totál átázott, meg forgattam ide-oda...


Előny: a harmadik gyerekemnek se kell újat vennem. :o)

2011. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos babám egyáltalán nem bukós,de tegnap a doki felírta a Sinlacot! Naponta 4x evett a babám, és most zöld a széklete,amióta átváltottunk szopiról tápira! Mondta,h uzsira adjam neki! Akkor most mire van ez a Sinlac?
2011. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!