Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a cherokee...

Mi a véleményetek a cherokee és F&F babaruhákról? (Tesco-ban)

Figyelt kérdés
Tudja valaki hol készülnek? Miért olyan olcsó...? Vettetek? Meg vagytok vele elégedve? Amúgy nagyon szépek...de nemtudom vegyek-e
2009. máj. 3. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne lehetnek rosszak, én még csak felnőtt ruhát vettem, de azzal tökéletesen elégedett vagyok. Némely forrás szerint brit némelyik szerint meg amerikai márka, nem tudom. Ha a címkéjét megnézed azon rajta kell lenni, hogy hol készül, de arról annyit, hogy az egyik Made in Italy-s márka boltjában vettem egy felsőt jó drágán és mikor haza mentem akkor néztem meg a címkét amin ez állt: Made in Bangladesh.

Azért is lehet olcsó például mert nem reklámozzák agyonra, nincsenek extra üzleteik csak berakták a hipermarketek közepébe a cuccot.

Amúgy a Cherokee a világon a harmadik legnagyobb licenc márka. Előtte csak a Calvin Klein és a Ralph Lauren van, szóval annyira nem lehet rossz.


Elég olcsó bár relatív, mert én belerokkannék ha a gyerekemet is kellene öltöztetnem még a Tescos darabok ára mellett is.

Szerintem ne vásárolj be, vegyél egyet esetleg kettőt és meglátod, hogy te elégedett vagy-e vele.

2009. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk elég sok van belőle.

Szépek, jól bírják a strapát, nem szöszölődtek ki és nem fakultak meg.

Bár a kicsi nem is hordja addig, h ez megtörténjen.

H miért olyan olcsó, nem tudom.

Mi kaptunk Amerikából márkás ruhákat, elég nagy a minőségbeli eltérés, de ettől függetlenül szívesen adom a gyerekre a Tesco-s rucikat.

Szerintem nyugodtan vegyél, egyáltalán nem rosszak!

A gyerkőc meg úgyis rettentő gyorsan kinő mindent!

Én nem vettem semmi márkásat, sőt, nagyon sok ruhánk turiból van, azok is olyanok mintha újak lennének!

Szóval csak bátran! :)

2009. máj. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is nagyon sok ruhánk van a Tescoból és meg vagyok elégedve velük.Szerintem jó minőségűek és olcsóbbak,mint a bababoltban levők.Felesleges drága ruhát venni a gyereknek,mert nagyon hamar kinövik.Ami olcsó nem mindig rossz.
2009. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kislányom ruhatárának több mint a felét ezek teszik ki! nagyon szeretem strapabíró szép és jó a szabása az anyaga...
2009. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem őket!!!
2009. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon szeretem és sok is van. Szépek, jó a szabásuk és együtt nyúlik a gyerekkel :) Kislányom egy éves és van olyan rugija amit azért kellett kidobjak mert már felfeslett a talpacskájánál olyan srégóta használjuk. Ahhoz képest, hogy viszonylag olcsók ezek a rucik szeritnem nagy jók, habár nekem a Next ruhák a kedvenceim de azokat itthon csak turiban lehet kapni.

2009. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat vásárolom a tescos babaruhákat, és hiába olcsók, gyakran tartósabbak és jobban bírják a strapát, mint pl. a Brendonban kapható drágábbak. Pedig a fiam nyüstöli őket rendesen:)
2009. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vehetsz, mi is azokat használjuk, és tökéletesen beválnak. Jólviselik a mosást és a vasalát is.
2009. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ott veszem a bodykat,rugikat,én is meg vagyok velük elégedve.Viszonylag nem drágák,és sokáig elég.Mosásnál picit összemegy,de miután ráadom gyermekemre akkor jó :)
2009. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg jók a Tesco-s ruhák. Én azért is szeretem őket, mert ha a lányom 2 méret közt van, a máshonnan való 62-es kicsi, a 68-as nagy, akkor a Tescos 3-6 hóig méret pont jó. Ez az előző méretnél is így volt.


:o)

2009. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!