Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék viszonylag olcsón...

Hol tudnék viszonylag olcsón olyan esőkabátot venni, ami rámegy egy téli-vastag őszi kabátra?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam.Lehet ilyet kapni?Az én időmben volt,átlátszó,kék meg piros volt még akkor,de abba,az alá még az iskolatáska is aláfért :) Nem látok már ilyet sajnos.AZért kellene,mert a fiam a babakocsin nem tűri el az esővédőt,és legalább védjem valamivel ha muszáj mennünk,vagy épp elkapna az eső valahol.
2011. okt. 20. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, ez engem is érdekel. Én amúgy az Auchanban láttam hasonlót, de 3000 Ft-volt. Sokalltam egy darab műanyagért. Mondjuk fele annyit ér kb.
2011. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kínaiban vettem párszáz ft-ért.

Viszont nemrég vettünk az auchanban a férjemnek, mert ő biciklivel jár. Szóval ott a bicikli alkatrészes részen nézzetek szét, én vagy 3 félét láttam, talán van gyerekméret is. Itt is párszáz ft volt.

2011. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, húzok a bicikli részlegre!

Köszi!

2011. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem a fiamnak kéket. 800 Ft volt.
2011. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Holnap meg is nézem,remélem találok!
2011. okt. 20. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Apának olyat vettünk, ami nem gombos (pattentos) elöl, hanem csak belebújós, majdnem olyan mint a poncsó, de ujja mégis van.

Fiamnak elöl pattentos van, tegnap be is csapkodott ott neki az eső.


2. voltam

2011. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hívd fel őket hogy hol van a közeledben pertnerük, vagy ha pesti vagy személyesne náluk is vehetsz. Ők gyártják, van 1000 féle szín átlászó is.

2012. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!