Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépről mi a véleményetek?...

Tejpépről mi a véleményetek? Mikor adjátok babátoknak? Szeretik a babák?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kislányom és nagyrészt tápszeres,ezért a napokban elkezdtünk vele tejpépet kóstoltatni.Először nem merte lenyelni csak tartotta a szájában de aztán napról-napra picit többet eszik belőle.Úgy látom szereti!:))
2011. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos. Uzsira szokta kapni (nem minden nap) és imádja.
2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos esti etetésre javasolta, ami ugye fürdés után van! Na én el nem tudom képzelni, hogy frissen fürdetett babám este elkezd pépet kanalazni!! Azt mondta estére jobban eltelíti ez, de én fürdetés után nem szívesen kanalazgatnék!!
2011. okt. 21. 21:16
 4/17 anonim ***** válasza:
9 hónapos a babám, 5 hós korától adom neki minden nap uzsonnára. A milupát veszem mindíg, de minden alkalommal más ízt. a babakekszes a kedvence.:)
2011. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első babám nem szerette. Második nagyon.

7-kor van vacsi, utána fürdés, majd 8-kor tápszer és alvás. Így ha össze is keni magát, utána megy a kádba :)

2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az enyém nem szerette.

Uzsonnára is adhatod.

2011. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én uzsonnára adom, ami délután 5-6 óra körül van nálunk. Fürdés fél 8-kor, 8-kor, fél 9-kor pedig tápszer még elalvás előtt (néha közben, mert elalszik rajta).

Maximálisan megértelek, én sem adnám fürdés után, mert fürdethetném újra.:) Egyébként az is előfordult már, hogy ebédre kapta, akkor is szívesen ette. Ha a lányom kaphat tejbegrízt vagy tejberizst a suli menzán ebédre...

2011. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy nagyon szereti a kisfiam, viszont a lányom anno nem volt hajlandó megenni. Ő a tejbegrízt-rizst sem szerette később sem. Előző voltam.
2011. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kislányom, mindig este vacsoraként kapja. 4 hónapos kora óta, nagyon szereti. Szépen bekanalazom neki, majd megtörlöm a száját és kész. Nem ragad, nem keni ki vele magát.

Rossmanos babydream-et kapja. A banános és a grízes a kedvence.

2011. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4hónapos az én kislányom is és 1hete kezdtük a tejpépet a doktornő tanácsára. mi ugy csináljuk, hogy fürdés elött adom neki, ha megette megyünk fürdeni és utána még eszik tápit. Reggelig alszik is miota tejpépet is kap. Nekünk ez igy bevált. :)
2011. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!