Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin PS 692 babakocsi...

Pierre Cardin PS 692 babakocsit hogyan kell összecsukni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha tud valaki ebben segíteni nagyon megköszönném.

Most kaptuk ezt a típusú babakocsit, és képtelenek vagyunk az alapvázat összecsukni. A használati útmutató ezt nem írja..

Köszönöm!


2009. máj. 3. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h nem így,mert régebbi PC kocsink van...ha nem esernyőre csukható, akkor a tolókarján egy kézzel tekered a baba kocsi része felé, és úgy.


Ha esernyő kocsi, akkor alul van egy feket bütyök, ami ki isáll egy kicsit. Azt meghúzod fölfelé, és úgy csukodik a kocsi.


Sok sikert, remélem segítettem

2009. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

közben találtam képet a kocsiról, és ezen is ott van középen az a bütyök. Azt kell elfordítani, és úgy fog előre becsukodni a kocsi. Valószínűleg :)


első voltam

2009. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a babakocsink van:)

Remélem érthető leszek:

Tolókar-ráfogsz alul van 1 "gomb"amit elhúzola hüvelykujjaddal jobbra,majd a másik nagy "gombot"benyomod,mint amikor a magasságot akarod állítani majd teljesen benyomod a tolókartolod és t (legkissebrre,ütközésig)és ott jobb oldalán a vázon van 1 fekete pici gomb azt benyomod és így tovább tolod,és össze csuklik!

Remélem érthető!

2009. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy csináld,ahogy az utolsó írta,nekünk is ilyen van
2009. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

Jelentem, hogy sikeresen sikerült összecsuknunk a babakocsit :) ... még 2-3 hétig várunk a kinyitásával.

Szép estét mindenkinek!

2009. máj. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!