Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bébiétel márkákat...

Milyen bébiétel márkákat ajánlanátok 8-9 hónaposnak, amik finomak?

Figyelt kérdés
esetleg melyikből melyik a legfinomabb szerintetek?
2011. okt. 24. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőceim a Kecskemétit szerették. Finom és az ára is egész barátságos. (Egyébként a Hipp gyártja.) Finomak még a dm saját márkás bébiételei is.
2011. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Házi készítésű bébiétel?

Szerintem rengeteg adalékanyag, színezék és csak kevés vitamin van ezekben az üveges dolgokban.

De a különlegesebb dolgokat, mint a málnás-csirke krumplival vagy a brokkolis, halas akármit érdemes esetleg megvenni. Mi a keresztfiamnak a dm-ben vásároltunk: Kecskeméti termékcsalád vagy Hipp

2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a Kecskemétire szavazok. Nincs benne olyan jellegű adalék, ami káros lenne a babára nézve. Mondjuk én csak olyanokat vettem, amiket macerás lenne csak a kicsinek megcsinálni, sima zöldségkeverékekre nem költöttem.
2011. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én nagy ínyenc gyerekem a Müller-es Bebivitát imádja,annak jó íze van tényleg.
2011. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon Hipp-párti vagyok, de csak müllereset vegyél, illetve müllerben...teljesen más a gyümitartalma, mert német áru, és tv riport/balhé is van/volt belőle, hogy ua. a cégek németeknek jobbat csinálnak, mint a magyaroknak... de a müller a németet forgalmazza.

Kicsim imádja a 250ml-es barack-almát(gyümi+rizsdara), a 2*190gr-os barack-körtét, a 4*100gr körte-almát, 100%-osak, illetve van 100%-os rizspép, amibe lehet mindenfélét keverni.

2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
u.i.: ezekben semmi h.a. adalék vagy cukor nincs, csak a 100% gyümölcs, vagy még plusz c-vitamin, esetleg rizsdara...meg kell nézni, mit veszel, elolvasni, amiben más is van, azt kiszúrod...ezek legalább ellenőrzött, biztonságos helyről való, biocuccok...
2011. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amik nálunk mennek: Hipp, Kecskeméti és Mülleres Bebivita. A DM Babylove termékek közül a lányom inkább a gyümölcsöseket szereti.

Nagy kedvence a sütőtök-almával vagy pulykahússal. De szereti a paradicsomos-burgonya plusz hal főzeléket is.

2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :) Általában főzök, de néha annyira jól jön, hogy tudok neki valami olyat is adni, amit itthon nem tudok, vagy nincs valamiért lehetőségem megcsinálni. Nagyon válogatós baba egyébként, azért is kérdeztem mit ajánlanátok, még az én főztömbe is sokszor teszek egy kis almát is, hogy megegye a főzeléket. Nálunk a közértben nagyon kicsi a választék, DM, Rossmann kicsit messze. Múltkor is jól bevásároltam az egyikben, hogy legyen itthon ha szükség van rá (mindenféléből), hát abból a választékból majdnem csak én ebédeltem. :)

A Babydream répa krumplit szerette, Univerből meg az alma krumplit, meg a sütőtök krumplit. Úgyhogy kicsit nehéz a helyzet. Tápszert sem hajlandó, és a vizet, vagy a bébiitalokat is nagyon nehezen. Nem tudom, hogy szerettessem meg vele. Még anyatejes, de csak éppen elég, muszáj lenne már sok mindent ennie, de nagyon nehezen bírkózunk.

Nektek simán ette a babátok az ételeket?

Ma ettünk először husit, egy picit a főzibe. Szerencsére ez bejött neki.

2011. okt. 24. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg szopiztak a fiaim nem nagyon kellett nekik más. Inkább egy nap 12szer jöttek cicizni, de a bébiételeket rendszerint apa ette meg. :) (Első voltam)
2011. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg nagyrészt anyatejet kap, tényleg nem kell neki más és az anyatej a legjobb.


Viszont nem tudom, hogy hányszor kap még anyatejet, mert akkor egy-egy tízórait, uzsonnát érdemes lenne kiváltani egy kis frissen facsart gyümölcslével,alma+keksz stb.


Aztán szépen fokozatosan. Arra kell csak figyelni, hogy a K betűseket kapja utoljára.


Illetve a krumplit anyatejjel hígítsd. Talán jobban megeszi így.


Valamennyi folyadék mindenképpen kell a babának. Manapság már inkább a forralt vízre esküsznek a védőnők. Vagyis inkább a babavízre, de az tulajdonképpen semmi más, mint felforralt csapvíz. Régen a hasfájósoknak köménymagos teát főztek, illetve natúr kamillateát.


Nem pártolom a bébiételeket, bár néha jó, ha kéznél van. (szükségmegoldás)

2011. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!